تیزر جدید فیلم دکتر استرنج 2 رسما گروه ایلومیناتی را معرفی کرد!

تو توسط ایلومیناتی دادگاهی خواهی شد

در جدیدترین تیزر فیلم دکتر استرنج 2 می‌توانید مشاهده کنید که گروه ایلومیناتی (Illuminati) رسما معرفی می‌شوند تا جمعی تازه از ابرقهرمانان را در مولتی ورس سینمایی مارول ببینیم!

از زمان شروع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول،‌ پشت سر هم شاهد اشاره‌ها و گفته‌هایی درباره مولتی ورس بوده‌ایم تا اینکه در نهایت، به صورت رسمی در سریال Loki شاهد شکل گرفتن آن به بهترین شکل ممکن بودیم. با این وجود، آیا به خاطر دارید که اولین بار عنوان مولتی ورس را کی در MCU شنیده بودیم؟

در فیلم Doctor Strange که سال ۲۰۱۲ اکران شده بود، استیون استرنج (Stephen Strange) در یک تصادف به سیستم عصبی خود آسیب رساند و دیگر نتوانست مثل قبل به عنوان یک جراح به کار خود ادامه دهد. با این وجود، طولی نکشید تا او متوجه حضور شخصی به نام انشنت وان (The Ancient One) شد؛ کسی که ظاهرا این توان و قدرت را داشت تا به هرکس که مشکل فیزیکی دارد، با جادو کمک کند. البته در صورتی که خود آن فرد قادر باشد تا از این نیرو استفاده کند! با این حال استرنج که دیگر همه چیز خود را از دست داده بود، تصمیم گرفت تا به سراغ این فرد برود و راه درمان باور نکردنی او را امتحان کند؛ کاری که در نهایت منجر به تبدیل شدن استرنج به جادوگر اعظم (Sorcerer Supreme) شد.

با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که در حین یادگیری علمی که انشنت وان در اختیار استرنج گذاشته بود، او یکبار به استیون گفت که جهان ما فقط یک مورد از تعداد بی‌نهایتی است که وجود دارد و قضیه مولتی ورس در حقیقت از همینجا شروع شد. با این حال شاید هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که یک روز استودیو مارول تصمیم بگیرد تا مولتی‌ورس را به صورت رسمی به MCU بیاورد؛ چراکه انجام این کار هزینه بسیاری برای آوردن انواع بازیگر جدید و قدیمی دارد و حفظ همین افراد برای داستان‌های متفاوت، چالش بزرگی برای کمپانی سازنده خواهد بود. این در حالی است که در تیزر جدید فیلم دکتر استرنج 2 اخیرا حضور گروه ایلومیناتی به صورت رسمی اعلام شده و میوتنت‌ها قرار است تا در دنیای سینمایی مارول دیده شوند!

جزئیات تیزر جدید فیلم دکتر استرنج 2

در این تیزر جدید، می‌توانید شاهد سکانس‌های تازه‌ای باشید که گرچه فقط چند فریم هستند، اما از ارزش محتوایی بالایی برخوردار خواهند بود که هر طرفدارای را به وجد می‌آورد. اول از همه، آمریکا چاوز (America Chavez) را می‌بینیم که ظاهرا پس از شکنجه شدن توسط همان موجود عجیبی که در تریلرها دیده بودیم، حال نیمه جان روی هوا معلق مانده و به کمک استرنج نیاز دارد. استرنج نیز در همین صحنه به سمت او می‌رود تا سریعا از همان پورتالی که پشت شاوز ایجاد شده خارج شوند. سپس می‌بینیم که واندا (Wanda) در لباس مخصوص اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) ظاهر شده و در مکانی قرار می‌گیرد که دور او پر از آینه است. این مکان به احتمال بسیار زیاد بعد آینه‌ای است که در فیلم Doctor Strange 1 هم دیده بودیم و ظاهرا حال استرنج واندا را در آن گیر انداخته تا به جهان موازی نرود! البته این فقط یه نظریه است، در حالی که احتمال دارد این آینه‌ها،‌ خود نشان دهنده جهان‌های موازی باشند.

اما صحنه بعد،‌ دقیقا همان اتفاقی می‌افتد که ماه‌هاست منتظر آن بودیم؛ معرفی رسمی گروه ایلومیناتی! در این سکانس، موردو (Mordo) از جهان موازی، استرنج را می‌گیرد و با خود به مکانی می‌برد که در آن، ربات‌های اولتران که متعلق به مرد آهنی (Iron Man) هستند او را به سمت یک محیط دادگاه مانند هدایت می‌کنند. سپس می‌بینیم که موردو رسما اعلام می‌کند که قرار است محاکمه اشتباه مولتی ورسی استرنج، رسما توسط گروه ایلومیناتی انجام شود‍! این گفته رسما تایید می‌کند که گروه ایلومیناتی در فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness حضور دارند و از طرفی باید شاهد حضور شخصیت‌های بسیاری از جمله پروفسور ایکس (Professor X) و مرد آهنی جدید باشیم.

حال اگر قصد دارید تا بیشتر درباره ایلومیناتی و اعضای آن بدانید، بد نیست یوتوب سرگرمی را دنبال کرده و منتظر ویدیو بعدی، درباره این ابرقهرمانان مولتی ورسی باشید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا