تصاویر جدید فیلم Doctor Strange 2 شخصیت‌های مختلف آن را نشان می‌دهند

خوب، بد، استرنج

تصاویر جدید فیلم Doctor Strange 2 - دکتر استرنج

در تصاویر جدید فیلم Doctor Strange 2 می‌توانید شاهد شخصیت‌های این اثر سینمایی باشید که چند دکتر استرنج مختلف، رینترا (Rintrah) و مستر موردو (Master Mordo) از جمله آن‌ها هستند.

تا اکران فیلم Doctor Strange In The Multivere of Madness چند ماه باقی مانده و طی این مدت قرار است تا انواع و اقسام تصاویر و تیزرهای مختلف درباره آن را مشاهده کنیم؛ درست مثل روزهایی که به اکران Spider-Man: No Way Home نزدیک بودیم و سونی کل رسانه را با تیزرهای ۳۰ ثانیه‌ای مرد عنکبوتی پر کرده بود! با این وجود در حالی که در Doctor Strange 2 ارتباط مستقیمی با کرد عنکبوتی و شخصیت محبوب قرمز و آبی پوش مارول ندارد، اما گفته می‌شود که به شدت جزئیات بیشتری نسبت به No Way Home را شامل شده و دارای چندین و چند کاراکتر مهم از دنیای موازی و خارج از جهان MCU خواهد بود.

بدین ترتیب ماجراجویی جدید دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون، انتظارات بیشتری را ایجاد می‌کند و باید داستانی داشته باشد که طرفداران را راضی نگه دارد. همچنین آوردن شخصیت‌های مختلف از جهان‌های موازی برای پایه‌ریزی کردن دنیاهای دیگری که قرار است به خط زمانی اصلی MCU مرتبط شوند، هدف دیگر Doctor Strange 2 خواهد بود. در حال حاضر می‌دانیم که سه دکتر استرنج مختلف و ظاهرا دو واندا (Wanda) طبق پوسترهایی که منتشر شده، در این فیلم حضور دارند. با این وجود، آمریکا چاوز (America Chavez) چند مدل از شخصیت موردو، دکتر استرنج و همچنین رینترا در این اثر سینمایی حاضر خواهند بود که تصاویر برخی از آن‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

تصاویر جدید فیلم Doctor Strange 2

در این تصاویر، اول از همه شاهد شخصیتی جدید به نام رینترا هستیم؛ یک موجود عجیب از یک بُعد دیگر که شباهت بسیاری را با میناتور (Minotaur) از جهان اساطیری یونان باستان دارد. با این وجود، پوست او سبز است و قدرت‌های ویژه‌ای دارد. همچنین برخلاف هر موجود عجیب و غریبی که در دنیای سینمایی و کمیک‌های مارول می‌بینید، رینترا دشمن قهرمانان داستان نیست! بلکه او برای مدتی از جهانی دیگر به کامارتاج (Kamar-Taj) می‌آید تا در آنجا زندگی کرده و کنار استرنج، چیزهایی را یاد بگیرد. این در حالی است که در زمین شماره ۶۱۶ در داستان‌های کمیک، یکبار استرنج به علت مجروح شدن از بدن رنیترا برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کرده بود! همچنین جالب است بدانید که در یک صحنه از تریلر فیلم Doctor Strange 2، شخصیت رینترا هم در نبرد کامارتاج دیده می‌شود که احتمالا همانجا هم کشته یا به شدت مجروح خواهد شد.

در میان تصاویر منتشر شده از فیلم Doctor Strange 2 بعد از رینترا، شخصیت مستر موردو به چشم می‌خورد. موردو در فیلم اول به خاطر اینکه انشنت وان (The Ancient One) از جادو و نیروی تاریک برای زنده ماندن و گرفتن قدرت استفاده کرده بود، به کلی کامارتاج و معلم خود را کنار زد و حتی در صحنه بعد از تیتراژ، یکی از افراد معلولی که او هم از نیرو تاریک برای زنده ماندن استفاده می‌کرد را دوباره به همان وضعیت بد جسمانی بازگرداند! با این حال، این موردو که در تصویر دیده می‌شود، با آن موردو که پیش‌تر در سایر آثار مارول دیده بودیم خیلی فرق می‌کند! این کاراکتر عملا از جهانی دیگر است، چراکه در خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول، ما هیچ شخصیتی به نام استاد موردو نداریم و قاعدتا هم نخواهیم داشت.

و اما تصویر سوم واندا ماکسیموف را در قامت اسکارلت ویچ (Scarlett Witch) نشان می‌دهد؛ کسی که گفته شده یکی از نسخه‌های او در جهان موازی، یا شاید هم همین واندا در خط زمانی اصلی، ابرشرور اصلی داستان خواهند بود. در این اثر سینمایی طبق پوسترهای منتشر شده حداقل ۲ واندا ماکسیموف حاضر خواهند بود که یکی در تایم لاین اصلی و دیگری از جهان موازی خواهد بود. همچنین همانطور که در تصویر بعدی می‌بینید و پیش‌تر هم تایید شدن بود، سه دکتر استرنج در فیلم Doctor Strange 2 حاضر خواهند بود که در این تصویر جدید، از بالا به پایین شامل استرنج شرور، اصلی و دیفندر خواهند بود. این مورد را در دو تصویر دیگر هم می‌توانید مشذهده کنید، با این تفاوت که جای استرنج‌ها عوض شده است.

در آخر نیز تصویری از یک کمیک بوک ساختگی قرار داده شده که برای فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness است. همچنین اگر به تصویری که صورت سه استرنج کنار یکدیگر گذاشته شده دقت کنید، آن‌ها خیلی شبیه به نماد خوب و بد روی دوش چپ و راست شخصیت اصلی داستان هستند!

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness برای عرضه در تاریخ ۱۶ اردیبهشت (May 6) در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا