بسته‌ی الحاقی جدید بازی Divinity: Original Sin 2 منتشر شد

The Four Relics of Rivellon را از امروز تجربه کنید

بسته‌ی الحاقی جدید بازی Divinity: Original Sin 2 منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Divinity: Original Sin 2

توسعه‌دهندگان بازی Divinity: Original Sin 2 بسته‌ی الحاقی جدید The Four Relics of Rivellon را برای این عنوان نقش‌آفرینی منتشر کردند.

در سپتامبر سال ۲۰۱۷ بازی نقش‌آفرینی Divinity: Original Sin II توسط استودیوی بازی‌سازی Larian ساخته و منتشر شد. این بازی در دنیای فانتزی Rivellon و چند قرن پس از نسخه‌ی قبلی جریان دارد. در این اثر می‌توانید کاراکترهای مختلفی را با خود همراه کنید و یک گروه تشکیل دهید. مبارزات به صورت نوبتی است که در آن‌ها می‌توانید از یاران خود کمک بگیرید. بازی هم به صورت تک‌نفره و هم کوآپ، تا سقف چهار نفر، قابل تجربه است.

طبق گفته‌ی سازندگان این بازی جذاب، بسته‌ی الحاقی جدید The Four Relics of Rivellon محتوای تازه‌ای را برای بازیکنان عرضه می‌کند و یکی از بزرگ‌ترین بسته‌های الحاقی این بازی محسوب می‌شود. این محتوا قرار است شامل ماموریت‌های جدید، منابع و دشمنان تازه‌ای باشد. این محتوا از تاریخ ۲۶ خرداد سال جاری (مصادف با ۱۵ ژوئن میلادی) برای کاربران رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

علاوه‌بر DLC، یک رمان گرافیکی بر اساس دنیای Divinity در دست ساخت قرار دارد که به‌زودی برای علاقه‌مندان منتشر می‌شود. هنوز تاریخ عرضه‌ی این اثر مشخص نیست اما گفته شده محتوای این رمان گرافیکی شامل ۳۰۰ صفحه خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا