1%
  • 0/10

شرور سریال جدید مردان ایکس مشخص شد

با همسر سایکلاپس آشنا شوید

شرور سریال جدید مردان ایکس مشخص شد ۰ ۲۴ مهر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شرور سریال جدید مردان ایکس

به لطف تصاویری که شرکت فانکو از محصول تازه‌اش به اشتراک گذاشته، شرور سریال جدید مردان ایکس مشخص لو رفته است.

والت دیزنی (Walt Diensy) چند سال پیش فاکس قرن بیستم را بهمراه دارایی‌هایش از جمله امتیاز مردان ایکس (X Men) خریداری کرد. پس از این اتفاق، سوالات بسیار مهمی پیرامون آینده این فرنچایز بزرگ و محبوب در ذهن طرفداران شکل گرفت. به هر حال، دوست داشتند بدانند مردان ایکس به Marvel Cinematic Universe اضافه می‌شوند یا خیر. همچنین منتظر بودند ببینند چه سرنوشتی در انتظار این شخصیت‌ها در مدیوم‌های دیگر مانند تلویزیون است.

انتظارها به پایان رسید و مارول در رویداد San Diego Comic-Con 2022 از برنامه‌های خود برای مردان ایکس رونمایی کرد. یکی از بخش‌های این برنامه، احیای X-Men: The Animated Series است که در قالب ۷۶ قسمت بین ۱۹۹۲ الی ۱۹۹۷ میلادی روی آنتن رفت؛ سریالی انیمیشنی که در زمان خود بسیار مشهور بود. در ضمن، منظور از احیا سریال X-Men 97 بوده که داستان آن به محض اتمام XTAS آغاز می‌شود.

به لطف تصاویری که شرکت فانکو از محصول جدیدش منتشر کرده، هویت شرور سریال جدید مردان ایکس لو رفته است. اگرچه شخصیت‌هایی مانند مگنتو بازمی‌گردند، می‌توان انتظار داشت گابلین کویین (Goblin Queen) با نام واقعی مادلین پرایر اصلی‌ترین دشمن مردان ایکس باشد. او نخستین بار در شماره ۱۶۸ کمیک بوک Uncanny X-Men (آوریل ۱۹۸۳ میلادی) معرفی شد و یک آنتاگونیست به شمار می‌رود. مادلین همچنین معشوقه اسکات سامرز با نام مستعار سایکلاپس است.

اسکات سامرز که بابت مرگ جین گری شرایط روحی خوبی ندارد، رابطه‌ای عاشقانه را با مادلین پرایر آغاز می‌کند.؛ زیرا بدلیل شباهت‌های ظاهری گمان می‌کند مادلین همان جین در جسمی جدیدی است. آن‌ها در ادامه بچه‌دار می‌شوند اما اسکات همچنان در شرایط نامساعدی به سر می‌برد تا اینکه متوجه می‌شود جین زنده است. او خانواده‌اش را رها کرده و به سراغ عشق سابقش می‌رود. مادلین که ضربه روحی خورده، با یک شیطان معامله کرده و عملاً به یک شرور تبدیل شود.

فصل جدید سریال X-Men 97 از ۱۰ قسمت تشکیل شده و اوایل سال آینده میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments