1%
  • 0/10

عصبانیت مشترکین دیزنی پلاس از حذف دو قسمت ابتدایی Home Alone

محبوبیت «تنها در خانه» برای دیزنی دردسرساز شد

عصبانیت مشترکین دیزنی پلاس از حذف دو قسمت ابتدایی Home Alone ۰ ۱۲ دی ۱۳۹۸ کپی لینک
حذف دو قسمت ابتدایی Home Alone

حذف دو قسمت ابتدایی Home Alone از لیست فیلم‌های شبکه دیزنی پلاس باعث شد تا بسیاری از مشترکین این سرویس استریم در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

همواره بسیاری از طرفداران دیزنی از زمان راه اندازی این سرویس استریم کنجکاو بودند تا از نوع توافق‌های آن‌ها با فیلمسازان، سردربیاورند. بسیاری از مواقع اضافه شدن برخی آثار حسابی مشترکین Disney+ را سورپرایز می‌کند اما در طرف مقابل، حذف شدن ناگهانی بعضی از آن‌ها باعث عصبانیت و ناراحتی کاربران می‌شود؛ برای مثال روز گذشته فیلم‌های Home Alone و Home Alone 2: Lost in New York به‌طور ناگهانی از لیست آثار عرضه شده در سرویس استریم دیزنی پلاس حذف شد. پیش از این هم، حذف فیلم‌های Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides و Sandslot باعث شده بود تا بسیاری از دارندگان اشتراک دیزنی پلاس از برنامه‌های این شبکه ابراز نارضایتی داشته باشند.

بسیاری از کاربران اعتقاد دارند که حداقل کاری که دیزنی پلاس در قبال آن‌ها می‌تواند انجام دهد، این است حذف یا اضافه شدن فیلم‌ها و سریال‌ها را به‌طور دقیق اعلام کند. با این حال، مسلم است که این شبکه‌ی تلویزیونی نتوانسته آن‌طور که انتظار می‌رود در جلب رضایت تمام مخاطبانش موفق باشد.

برخی از دیدگاه‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به حذف دو قسمت ابتدایی Home Alone از شبکه‌ی دیزنی پلاس به شرح زیر است:

Brett: چه اتفاقی برای Home Alone و Home Alone 2 افتاده؟ من همین دو هفته‌ی پیش آن‌ها را تماشا کردم اما دیگر وجود ندارند. من فکر می‌کردم امکان استریم این فیلم‌ها در دیزنی پلاس محدودیت زمانی ندارد.

Tom: باز هم دیزنی پلاس برخی از محتواهایش را حذف کرد؟ بچه‌های من دیروز می‌خواستند که این فیلم‌ها را ببینند ولی امروز، آن‌ها پاک شدند!

vtijerina: چه دلیلی وجود داشت که دو قسمت ابتدایی Home Alone را از دیزنی پلاس پاک کردید؟ Mickey Mouse 3 هم از سرویس من حذف شده؛ اگر قرار است که محتواهای شما مرتبا پاک شوند، چه دلیلی دارد که در این سرویس استریم اشتراک داشته باشیم؟

اولین قسمت از فیلم Home Alone در سال ۱۹۹۰ میلادی اکران شد و توانست در مقابل بودجه‌ی ۱۸ میلیون دلاری‌اش، بیش از ۴۷۶ میلیون دلار فروش داشته باشد. قسمت دوم آن هم تحت عنوان Home Alone 2: Lost in New York در سال ۱۹۹۲ میلادی اکران شد و توانست نزدیک به ۳۶۰ میلیون دلار فروش در گیشه‌ها داشته باشد. با این حال، قسمت‌های سوم و چهارم تنها در خانه هرگز نتوانست موفقیت‌های دو قسمت ابتدایی را تکرار کند. از همین رو مشاهده‌ی دو قسمت ابتدایی این فیلم، یک اتفاق خوشایند و حتی نوستالژی برای بسیاری از دوستداران سینما به‌حساب می‌آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments