#مهسا_امینی

پوسترهای جدید دیزنی پلاس از سریال‌های مارولی نتفلیکس دلبری می‌کنند

آتش تماشای دوباره سریال‌ها درونتان شعله‌ور می‌شود

پوسترهای جدید دیزنی پلاس

پس از گذشت چهار ماه از ورود سریال‌های فرانچایز The Defenders Saga به سرویس دیزنی پلاس، کمپانی دیزنی همچنان به بازاریابی این آثار ادامه داده و همین چند روز پیش، پوسترهای جدید دیزنی پلاس از این آثار در توییتر منتشر شد و حسابی سر و صدا کرد.

در حالی که دیزنی پلاس و مارول طی 18 ماه گذشته در خلق آثاری بی‌نظیر برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول همکاری پرسودی داشتند، امسال اخبار خوبی را با دوستداران مارول به اشتراک گذاشتند. درست چهار ماه پیش دیزنی به‌صورت رسمی تایید کرد که شش سریال محبوب مارول که قبلا مهمان سرویس استریم نتفلیکس بودند، به‌طور رسمی راهی دیزنی پلاس شدنداین سریال‌ها چند ماه است که از دیزنی پلاس استریم می‌شوند و ستاره‌های آن نیز به‌طور مداوم بخشی از کمپین بازاریابی بوده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که طرفداران از سرویس استریم جدید خود پس از نتفلیکس اطلاع دارند. بازیگرانی مانند چارلی کاکس (Charlie Cox) و کریستن ریتر (Krysten Ritter) حتی با بازیگران سریال .Agents of S.H.I.E.L.D همکاری کرده‌اند تا هیجان خود را از این حرکت به اشتراک گذاشته و کار خود را باری دیگر به کانون توجه همگان برگردانند.

با توجه به اینکه سریال The Defenders در حال حاضر جایگاه اختصاصی خود را در سرویس دیزنی پلاس دارد، این شرکت به‌طور مداوم از طریق عکس و پوستر به تبلیغ این آثار جذاب می‌پردازد. مدتی پیش نیز در صفحه رسمی توییتر دیزنی پلاس، مجموعه پوستری زیبا و چشم نواز از این شش آثار تلویزیونی به اشتراک گذاشته شد. 

دردویل چارلی کاکس در یک پوستر به رنگ قرمز خونی در حالی که لباس کمیکی به‌دست آورده در فصل دوم را به تن دارد می‌درخشد. همچنین تصویری کوچکتر از او وجود دارد که در کنار یک صلیب زانو زده و کینگ پین وینسنت دنافریو (Vincent D’Onofrio) نیز در کنار او ایستاده است.

پوستر مخصوص جسیکا جونز کریستن ریتر، کاراگاه خصوصی داستان ما را در حال قدم زدن به سمت تاکسی‌های نیویورک نشان می‌دهد. او مثل همیشه شلوار جین و ژاکت چرمی خود را به تن دارد که با رنگ بنفش خیابان هارمونی زیبایی به‌وجود آورده است. همچنین گوشه پوستر می‌توان تصویری از کیلگریو دیوید تنانت (David Tennant)، ابرشرور اصلی فصل اول را مشاهده کرد.

 

در پوستر لوک کیج مایک کلتر (Mike Colter)، مدافع هارلم هودی خاکستری معروف خود را پوشیده که بخشی از آن با آسمان محله هارلم همراه با رنگ زرد خورشید مزین شده است.

پوستر مخصوص آیرون فیست ترکیب زیبای دو رنگ سبز و زرد همراه با لوگوی اژدهای کان لان که خیابان‌های نیویورک را در دل خود به تصویر کشیده، شامل می‌شود. در کنار اژدهای کان لان، آیرون فیست فین جونز (Finn Jones) در حالی که قدرت “چی” خود را فراخوانده، در چشم نواز بودن این پوستر نقش دارد.

در پوستر مخصوص The Defenders، هر چهار ابرقهرمان قبلی در یک پوستر جدید در کنار هم قرار گرفته‌اند و هر کدام با رنگ‌های منحصر به فرد خود می‌درخشند.

دیزنی پلاس در طراحی پوستر پانیشر خلاقیت زیبایی به خرج داده و از رنگ‌های سیاه و سفید برای جذاب کردن هرچه بیشتر پوستر استفاده کرده است. با قرار گرفتن جمجمه نمادین پانیشر در پس زمینه آن هم در حالی که ابرقهرمان بی‌رحم جان برنتال (Jon Bernthal) از بالای ساختمان به شهر نگاه می‌کند، حال و هوای عجیب اما دل نشینی به پوستر بخشیده است.

در حالی که استودیو مارول خیلی در زمینه پوستر خوب عمل نمی‌کند، اما پوسترهای جدید دیزنی پلاس کاملا جوهر و حس و حالی که نتفلیکس در به تصویر کشیدن این شخصیت‌ها بکار گرفته را در خود منعکس می‌کند. حس دارک و مرموز هر شش سریال به زیبایی تمام در این پوسترها می‌درخشد. همچنین با اضافه کردن برخی از ابرشرورها، به جذابیت هر چه بیشتر پوسترها اضافه شده است؛ درست مانند پوستر دردویل.

از این تصاویر زیبا که بگذریم، همچنان این سوال بزرگ مطرح است، چگونه این آثار جذاب و محبوب به دنیای سینمایی مارول راه پیدا خواهند کرد؟ چارلی کاکس و وینسنت دنافریو قبلا پای شخصیت‌های خود را به‌واسطه Spider-Man: No Way Home و Hawkeye به دنیای سینمایی مارول باز کردند. همچنین طبق اعلام رسمی استودیو مارول، سریال اختصاصی دردویل برای MCU در دست ساخت است. به علاوه با در نظر گرفتن تولید سریال Echo و شایعات مطرح شده در رابطه با بازگشت کریستن ریتر به‌عنوان جسیکا جونز، آینده‌ای روشن برای این گروه از ابرقهرمانان و ابرشرورهای محبوب به چشم می‌خورد.

هر شش سریال از فرانچایز The Defenders Saga هم اکنون از سرویس دیزنی پلاس استریم می‌شوند. شما در این رابطه با پوسترهای جدید دیزنی پلاس چی فکر می‌کنید؟ به نظرتون شاهد حضور این ابرقهرمانان در MCU خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا