سریال های ناتمام مارولی نتفلکیس به دیزنی پلاس می‌آیند

سریال های دردویل، مدافعان و جسیکا جونز از سر گرفته می‌شوند

سریال های ناتمام مارولی نتفلکیس

اگر تماشای سریال‌ The Defenders، نمایش مشترک کاراکترهایی مانند دردویل و جسیکا جونز را که زمانی از نتفلیکس پخش می‌شدند را از دست داده اید، باید بدانید که سریال های ناتمام مارولی نتفلیکس دیگر در دسترس نیستند.

خبر خوب این است که دیزنی در سرویس استریم خود برای همه برنامه‌های تلویزیونی مرتبط با MCU جا باز می‌کند. از ۲۵ اسفند (۱۶ مارس)، شبکه دیزنی پلاس مکان انحصاری برای تماشای اپیزودهای کامل سریال‌هایی مانند Daredevil، Jessica Jones، Luke Cage، Iron Fist، The Punisher، The Defenders و حتی سابق ABC Agents of S.H.I.E.L.D، که واضحاً در لیست مارول وجود نداشت، خواهد بود.

این نمایش‌ها به سریال Agent Carter در دیزنی پلاس می‌پیوندند که در اصل برای این سرویس ساخته نشده‌اند، و همچنین با خط داستانی فعلی دنیای سینمایی مارول مرتبط نیستند. با این حال، فهرست نتفلیکس، که همیشه بخشی از کانون MCU بوده است، اخیراً به‌طور مستقیم در فیلم‌های جدیدتر/نمایش‌های دیزنی پلاس مورد اشاره قرار گرفته است، بنابراین پخش مجدد سریال های ناتمام مارولی نتفلکیس از سرویس دیزنی پلاس بیش از هر زمان دیگری منطقی به‌نظر می‌رسد.

دیزنی و مارول نگفته‌اند که آیا سریال‌هایی که به دیزنی پلاس مهاجرت می‌کند، فصل‌ها، فیلم‌های ویژه یا حتی فیلم‌های بیشتری دریافت خواهد کرد یا خیر، اما با توجه به همه این نمایش‌ها که به سرویس استریم اصلی راه پیدا می‌کنند مطمئناً امید کافی برای ساخت دنباله‌ سریال‌ها نیز وجود دارد.

با توجه به ماهیت جسارت‌آمیز سریال‌های سابق نتفلیکس (این‌ها برنامه‌های سرگرم‌کننده خانواده‌پسند نیستند)، مشترکین ایالات متحده دیزنی پلاس شاهد برخی از دستورالعمل‌های به‌روزرسانی‌شده برای نظارت والدین در کنار نمایش‌ها خواهند بود.

کانادا، بریتانیا، ایرلند، استرالیا و نیوزلند نیز از تاریخ ۲۵ اسفند به این نمایش‌ها دسترسی خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا