#مهسا_امینی

سریال Marvel Studios: Legends با محوریت ابرقهرمانان مختلف معرفی شد

آغاز پخش طی هفته‌های آینده

سریال Marvel Studios: Legends

استودیوی مارول با انتشار یک بیانیه در وب سایت Marvel.Com، از سریال Marvel Studios: Legends با محوریت ابرقهرمانان مختلف رونمایی کرده است.

مارول به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مجبور شد انتشار فیلم‌ها و سریال‌های دنیای سینمایی خود را به تعویق بیاندازد. با رخ دادن این اتفاق، ۲۰۲۰ به اولین سال طی یک دهه‌ی اخیر تبدیل شد که در آن هیچ گونه محصولی از مارول روی پرده‌ی نقره‌ای نمی‌آید. به لطف بهبود شرایط و صدور اجازه‌ی ساخت فیلم‌ها و سریال‌ها، چنین اتفاقی در سال آینده‌ی میلادی تکرار نخواهد شد. استودیوی آمریکایی از اواسط ژانویه پخش WandaVision را آغاز می‌کند که به نوعی افتتاحیه‌ی فاز چهارم به شمار می‌رود. پس از آن هم سریال The Falcon and the Winter Soldier و فیلم Black Widow در صف انتظار قرار دارند.

مارول در اقدامی غافل‌گیرکننده از سریال Marvel Studios: Legends با محوریت ابرقهرمانان مختلف رونمایی کرده است. با توجه به پستی که اخیرا در وب سایت Marvel.Com قرار گرفته، اثر جدید این استودیوی آمریکایی مهم‌ترین اتفاقاتی که برای نام‌های مشهور رخ داده را بر اساس زمان مرتب کرده و به مرور آن‌ها می‌پردازد. بدین ترتیب، برای مخاطبان یادآوری خواهد شد ابرقهرمان مورد علاقه‌اش برای رسیدن به نقطه‌ای که در آن قرار دارد چه مسیری را طی کرده است. در ادامه می‌توانید بخشی از توضیحات رسمی مارول را پیرامون تازه‌ترین اثرش مطالعه کنید:

Marvel Studios: Legends، یک سریال جدید است که به مرور برخی از نمادی‌ترین اتفاقات مرتبط با ابرقهرمانان می‌پردازد.

مارول در بخش دیگری از بیانیه‌ی اخیر خود اعلام کرد دو قسمت ابتدایی Marvel Studios: Legends با محوریت واندا ماکسیموف و ویژن ساخته شده و قرار است در تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) از طریق دیزنی پلاس پخش شود. به گفته‌ی استودیوی آمریکایی، این دو قسمت حکم زمینه‌چینی را برای WandaVision خواهند داشت. طبق توضیحات ارائه شده، قسمتی که با محوریت اسکارلت ویچ ساخته شده به تلاش‌های او برای کنار آمدن با بی‌رحمی‌های زندگی، کنترل قدرت‌های درونی‌اش و تجدید نظر در انسان‌هایی که بیشترین اعتماد را نسبت به آن‌ها داشته می‌پردازد.

قسمت اختصاصی ویژن، ربات مشهور مارول را در حالی نشان می‌دهد که سعی دارد درک بهتری نسبت به انسان‌ها پیدا کرده، مانند آن‌ها رفتار کند و رابطه‌ی عاشقانه‌اش با واندا ماکسیموف را بهبود ببخشد. در حال حاضر جزئیات بیشتری موجود نبوده و نمی‌دانیم Marvel Studios: Legends تنها شامل صحنه‌های قدیمی می‌شود یا صحنه‌های تازه‌ای را هم به مخاطب نشان خواهد داد. اگر حالت اول درست باشد، می‌توان گفت با یک مش‌آپ مواجه هستیم.

Marvel Studios: Legends شاید برای مخاطبان قدیمی چندان جذاب نباشد اما بدون شک برای افرادی که به تازگی تصمیم گرفته‌اند آثار مارول را دنبال کنند ایده‌ی جذابی دارد؛ به خصوص برای مخاطبانی که علاقه‌ای به تماشای تمامی فیلم‌های قدیمی ندارند. در ضمن، مارول صحبتی از قسمت‌های بعدی به میان نیاورده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا