پخش قسمت ویژه فیلم مرد مورچه ای 3 به تعویق افتاد

قسمت جدید مستند Assembled کی پخش می‌شود؟

پخش قسمت ویژه فیلم مرد مورچه ای 3 به تعویق افتاد پارسا خلیلی ۰ ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ سینما
فیلم مرد مورچه ای 3

اینطور که پیداست پخش قسمت ویژه فیلم مرد مورچه ای 3 از مجموعه مستند Marvel Studios’ Assembled، در بحبوحه پرونده حقوقی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) با تاخیر مواجه شده است.

پس از اینکه دو فیلم Ant-Man 3 و Creed III جاناتان میجرز را در کانون توجه جهانیان قرار دادند، دستگیر شدنش به جرم درگیری خانگی با زنی ۳۰ ساله و همچنین اتهام به خفه کردن، تعرض و آزار و اذیت باعث شده تا آینده او در دنیای سینمایی مارول در معرض خطری جدی قرار بگیرد. میجرز قبلا از کمپین بازاریابی Creed III نیز حذف شده بود، ولی با توجه به اینکه دنیای سینمایی مارول همچنان بزرگترین فرانچایز صنعت سینما محسوب می‌شود، نقش و جایگاهش در آنجا با چالش‌های بسیار دشوارتری همراه خواهد بود.

پیرو قرار گرفتنش در سرویس استریم دیزنی پلاس، قسمت ویژه فیلم مرد مورچه ای 3 ابتدا برای پخش در تاریخ ۱۴ ژوئن (سه روز پیش) در نظر گرفته شده بود، اما بخاطر وضعیت مبهم جاناتان میجرز و باز بودن پرونده‌اش، برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. از طرفی طبق گزارش‌های اخیر، میجرز قرار بود در تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) در دادگاه دیگری شرکت کند، اما فعلا هیچ به‌روز رسانی خاصی در مورد زمان برگزاری آن ارائه نشده است.

با توجه به اینکه رسیدگی به پرونده جاناتان میجرز هنوز ادامه دارد، نمی‌توان به‌طور قطعی گفت که قسمت ویژه مستند Marvel Studios’ Assembled چه زمانی منتشر می‌شود، اگرچه خود میجرز نیز در طول مراحل محاکمه‌اش، بارها بر بی‌گناهی خود قاطعانه تاکید کرده است. در کل با توجه به اینکه کانگ فاتح بخش عظیمی از برنامه‌های فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول است، وضعیت فعلی او در ادامه گسترش حماسه مولتی‌ورس بی‌تاثیر نخواهد بود.

فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania هم‌ اکنون در سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شود.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا