1%
  • 0/10

دیزنی سرانجام شایعه نگران کننده درباره فصل دوم سریال اندور را تایید کرد

اتفاقی که انتظار نمی‌رفت

دیزنی سرانجام شایعه نگران کننده درباره فصل دوم سریال اندور را تایید کرد ۰ ۰۱ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل دوم سریال اندور

سرویس استریم دیزنی پلاس و استودیوی لوکاس فیلم اخیراً شایعه‌ای نگران کننده را درباره فصل دوم سریال اندور تایید کرده‌اند.

فیلم Rogue One: A Star Wars Story که در سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شده بود، نقاط قوت متعددی داشت که باعث شدند به فروشی بیش از یک میلیارد دلار دست یابد. یکی از آن نقاط قوت کاسیان اندور بود که برخلاف دیگر شخصیت‌های جبهه خیر، حاضر است هر کاری برای رسیدن به هدفش انجام دهد. همین ویژگی هم باعث محبوبیتش شد و لوکاس فیلم را وادار کرد یک اثر اختصاصی با محوریت او بسازد.

سریال Andor طی ۱۲ قسمت در سپتامبر سال گذشته میلادی منتشر شد و نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخت، حتی برای دریافت جوایز مختلف نامزد شد. این اثر بخش‌هایی از دوران کودکی کاسیان اندور را به تصویر کشیده و به مخاطب نشان می‌دهد چطور به شخصیتی تبدیل شد که در فیلم Rogue One: A Star Wars Story ملاقات کرده بودیم. در ضمن، موفقیت‌های سریال اندور باعث شد فصل دومش چراغ سبز تولید را دریافت کند.

دیزنی پلاس و لوکاس فیلم اخیراً لیست سریال‌های جنگ ستارگان (Star Wars) برای سال ۲۰۲۴ میلادی را منتشر کرده و برخلاف انتظار، شامل فصل دوم سریال اندور نمی‌شود. بدین ترتیب، باید گفت گزارش‌های نگران کننده به حقیقت تبدیل شده و طرفداران باید مدت زمان بیشتری را برای تجدید دیدار با کاسیان اندور منتظر بمانند. در ادامه می‌توانید لیست سریال‌های تایید شده را مشاهده کنید:

  • The Acolyte
  • فصل سوم سریال Star Wars: The Bad Batch
  • Star Wars: Skeleton Crew
  • فصل دوم Star Wars: Tales of the Jedi

موکول شدن پخش فصل دوم سریال اندور به سال ۲۰۲۵ میلادی کاملاً غیرمنتظره بوده است. این اثر اوایل سال جاری میلادی جلوی دوربین رفت و وقتی اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران رخ داد، تنها دو هفته با پایان فیلمبرداری فاصله داشت. از همین رو، انتظار می‌رفت با اتمام اعتصاب‌ها فاز فیلمبرداری‌اش سریعاً به انتها رسیده و پس از پشت سر گذاشتن فاز پس تولید، برای انتشار در سال آتی آماده شود.

فصل چهارم The Mandalorian احتمالاً در سال ۲۰۲۵ میلادی به دیزنی پلاس خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments