تاریخ انتشار سریال Star Wars: Andor مشخص شد

روایت پنج سال پیش از Rogue One: A Star Wars Story

سریال Star Wars: Andor

فرنچایز جنگ ستارگان یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای تاریخ سینما بوده و می‌توان آن را مشهورترین فرنچایز ژانر علمی تخیلی به حساب آورد.

اکنون استودیو لوکاس فیلم پس از انتشار فیلم‌های شگفت‌انگیز این فرنچایز پا به دنیای سینما گذاشته و از شخصیت‌های محبوب خود مجموعه‌های تلویزیونی جالب تولید می‌کند. علاوه بر فصل سوم سریال بسیار محبوب The Mandalorian و مجموعه مورد انتظار The Book of Boba Fett، یکی از جدیدترین پروژه‌های تلویزیونی لوکاس فیلم سریال Star Wars: Andor Series است؛ اثری که اطلاعات محدودی از آن در دسترس است و خیلی‌ها انتظار نمایش‌های این سریال را می‌کشند. 

هم اکنون مشخص شده، این سریال که یکی از مورد انتظارترین آثار لوکاس فیلم بوده، در رابطه با شخصیت Cassian Andor است که طبق اعلام جدید کمپانی دیزنی در سال ۲۰۲۲ میلادی در سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. در این اثر دیگو لونا (Diego Luna) باری دیگر برای ایفای نقش این شخصیت حضور خواهد داشت. او پیش‌تر در سال ۲۰۱۶ میلادی در فیلم Rogue One: A Star Wars Story به ایفای نقش پرداخته و اکنون این مجموعه تلویزیونی در حقیقت پیش درآمدی برای این فیلم به حساب می‌آید.

با این حال در حال حاضر تنها مشخص شده است که این اثر در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد و فعلا خبری از اعلام تاریخ دقیق عرضه روی سرویس استریم دیزنی‌پلاس نیست. اگر چه با توجه به برنامه‌ریزی‌های لوکاس فیلم و دیزنی به نظر می‌رسد که این اثر حوالی ماه جولای تا سپتامبر (فصل تابستان) منتشر خواهد شد. 

وقایع سریال Star Wars: Andor پنج سال قبل از اتفاقات فیلم Rogue One: A Star Wars Story رخ می‌دهد و طبق شایعات شنیده شده، اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردان و نویسنده موفق هالیوود باز می‌گردد تا در نقش Leader Snoke حاضر شود. اگر چه هنوز این امر تایید نشده اما لونا عنوان کرده است که در این اثر تعدادی چهره آشنا را خواهیم دید. از همین رو انتظار می‌رود که اندی سرکیس، یکی از همین چهره‌های آشنا باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا