همین حالا برای تست بتای بخش چندنفره‌ی Disintegration ثبت‌نام کنید

این بازی توسط یکی از خالقان سری Halo در حال ساخت است

تست بتای بخش چندنفره‌ی Disintegration

استودیوی V1 Interactive تاریخ اجرای تست بتای بخش چندنفره‌ی عنوان در حال ساخت Disintegration را اعلام کرد.

عنوان علمی تخیلی Disintegration اثری در سبک شوتر اول شخص است که رهبری تیم سازنده‌ی آن را Marcus Letho یکی از خالقان اصلی سری هیلو به عهده دارد. داستان بازی در آینده اتفاق می‌افتد؛ جایی که انسان‌های روی زمین در نجات خود از خطرات با مشکل زیادی مواجه‌ هستند. تنها راه بقا استفاده از تکنولوژی‌ای است که مغز انسان‌ها را در بدن یک ربات قرار می‌دهد. بازیکن در نقش فرمانده‌ی یک گروه مقاومت، باید در برابر نیروهای نابودکننده‌ی بشریت بایستد و انسان‌ها را نجات دهد.

در این اثر، بازیکن سوار بر یک سفینه‌ی جنگی به نام Gravcycle است و همزمان هدایت یک گروه از مبارزان را برعهده دارد. سلاح‌های موجود روی سفینه و ترکیب آن با هدایت کردن گروه تحت فرمان، شالوده‌ی اصلی گیم‌پلی را تشکیل می‌دهد. بازی قرار است در زمان انتشار دارای هر دو بخش داستانی و چندنفره باشد.

استودیوی V1 Interactive در حال حاضر برنامه‌ای برای تست بتای بخش چندنفره‌ی Disintegration دارد که در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (۸ بهمن ۱۳۹۸) برای رایانه‌های شخصی (تنها در استیم)، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان برگزار می‌شود. این تست به صورت خصوصی‌ است و اگر قصد تجربه‌اش را دارید، ابتدا باید در سایت ویژه‌ی بازی به ثبت‌نام بپردازید. البته باز هم تضمینی برای تجربه‌ی این تست وجود ندارد، چرا که دعوت‌نامه به صورت تصادفی میان ثبت‌نام‌کنندگان پخش خواهد شد و باید امیدوار به شانس خود باشید.

در این تست بتا دو حالت برای بازی، دو نقشه و هفت کاراکتر به عنوان همراهان بازیکن وجود خواهد داشت. هر کاراکتر از قابلیت‌ها و تجهیزات مختلفی بهره می‌برد و بر همین اساس باید گروه دلخواه خود را تشکیل دهید.

استودیوی V1 Interactive به رهبری مارکوس لتو و Michael Gutmann کارگردان سابق سری SOCOM شامل تنها سی کارمند است و استودیوی کوچکی محسوب می‌شود، اما آن‌ها امیدوارند که به واسطه‌ی ایده‌های خلاقانه و فرمولی جدید در بازی‌های شوتر اول شخص، عنوان Disintegration را به موفقیت برسانند. این بازی توسط شرکت Private Division منتشر خواهد شد؛ ناشری که روی عرضه‌ی آثار مستقل با کیفیت بالا تمرکز دارد و تا به حال دو عنوان The Outer Worlds و Ancestors: The Humankind Odyssey را منتشر کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا