سازنده‌ی سری Dishonored برای پروژه‌ی جدید خود نیرو استخدام می‌کند

آیا یک بازی آنلاین انتظارمان را می‌کشد؟

DISHONORED

به‌نظر می‌رسد استودیوی Arkane Studios که سازنده‌ی سری خوش‌ساخت Dishonored به حساب می‌آید، برای تولید پروژه‌ی جدید آماده می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید اخیرا شرکت ZeniMax Media توسط مایکروسافت خریداری شد. این شرکت گیمینگ استودیوها و ناشرین موفقی از جمله بتزدا را در زیرمجموعه‌ی خود دارد و Arkane Studios یکی از آن‌ها محسوب می‌شود. این استودیوی بازی‌سازی به تازگی یک آگهی استخدام منتشر کرده و برای سمت‌های مختلف درخواست نیرو کرده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، در بخشی از آگهی استخدام Arkane Studios قید شده که آن‌ها به یک مهندس سرور “متخصص در بازی‌های آنلاین” نیاز دارند. طبق این بخش از آگهی، پیش‌بینی می‌شود عنوان بعدی سازنده‌ی سری Dishonored، یک بازی آنلاین باشد. از سوی دیگر، در بخش مهندسی گرافیک هم نوشته شده فرد مورد نظر باید با موتور آنریل انجین 4 آشنا باشد. البته این استودیوی بازی‌سازی موفق در این مورد و برنامه‌های آینده‌ی خود صحبتی نکرده است.

شرکت Arkane Lyon در حال حاضر مشغول توسعه‌ی بازی Deathloop است و این عنوان به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. با این وجود، از آن‌جایی که دو عنوان Prey و Dishonored طرفداران زیادی داشته و عده‌ی زیادی دوست دارند این بازی‌ها ادامه داشته باشند، ممکن است توسعه‌دهندگان درمورد این دو عنوان برنامه‌هایی داشته باشند. به هر حال هنوز پروژه‌ی بعدی Arkane Studios مشخص نیست.

لازم به ذکر است که استودیوی آرکین در جریان رویداد PlayStation 5 Showcase تریلر گیم‌پلی بازی مورد انتظار Deathloop را به نمایش گذاشت. این بازی اکشن اول شخص درباره‌ی قاتلی به نام کلت است که در جزیره‌ی بلک‌ریف به هوش می‌آید. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود در یک حلقه‌ی زمانی گرفتار شده و تاریخی که در آن قرار دارد بدون هیچ توقفی در حال تکرار شدن است. این عنوان، انحصاری کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 است و بعد از انتشار این کنسول، برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا