1%
  • 0/10

مدل دیجیتالی کنسول Xbox Series X در ماه ژوئن یا جولای امسال عرضه می‌شود

به رنگ سفید

مدل دیجیتالی کنسول Xbox Series X در ماه ژوئن یا جولای امسال عرضه می‌شود ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مدل دیجیتالی کنسول Xbox Series X

براساس گزارش منتشر شده شرکت مایکروسافت قرار است مدل دیجیتالی کنسول Xbox Series X با رنگ جدید سفید را در ماه ژوئن یا جولای سال جاری عرضه کند.

براساس گزارش منتشر شده شرکت مایکروسافت قرار است مدل دیجیتالی کنسول Xbox Series X با رنگ جدید سفید را در ماه ژوئن یا جولای سال جاری عرضه کند.

پیش از این مدارکی در جریان دادگاه ردموندی‌ها با FTC یا کمیسیون تجارت فدرال در سال گذشته انتشار یافته بود که بیان می‌داشت این کمپانی برنامه‌ای برای عرضه یک نسخه صرفا دیجیتال از کنسول نسل فعلی خود در سال 2024 تدارک دیده است. با این حال فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش گیم مایکروسافت درباره این مدارک اظهار داشت که موارد بسیاری از برنامه‌های فاش شده دچار تغییرات شده و بدین ترتیب جوابی نامعلوم برای آینده نسخه صرفا دیجیتالی کنسول Xbox Series X ارائه نمود.

با این حال اکنون یکی از افشاکننده‌‎های صنعت بازی به نام eXtas1s مدعی شده است نه تنها برنامه‌های مایکروسافت برای انتشار نسخه دیجیتالی کنسول خود هنوز زنده است بلکه این نسخه جدید قرار است در زمانی بین ماه‌های ژوئن تا ماه جولای سال جاری انتشار یابد. حال آن که تغییرات اندکی از جمله تاخیر در انتشار نیز ممکن است صورت بگیرد.

به گفته eXtas1s که مدعی شده است ویدئویی محرمانه از نسخه جدید این کنسول را مشاهده کرده، این نسخه صرفا دیجیتالی جدید کنسول Xbox Series X، جدای از آن که دیگر شامل درایو دیسک نخواهد بود، از هیت سینک بهبودیافته و هم‌چنین کارت ارتقاع یافته Nexus بهره خواهد برد. هم‌چنین گفته شده رنگ این کنسول سفیده و بدین ترتیب شاهد تغییر اساسی در رنگ اصلی کنسول نسل فعلی شرکت مایکروسافت که به رنگ مشکی بودند خواهیم بود. با این حال سایر جوانب طراحی آن به مانند قبل خواهد بود.

شایعات فاش شده در سال قبل بیان می‌داشتند مدل دیجیتالی کنسول Xbox Series X  دارای ظاهر جدید استوانه‌ای بوده و در قسمت جلویی از یک پورت USB-C برخوردار می‌شود. کارت وایفای آن بهبود یافته، کنترلر آن با تغییراتی همراه می‌شود و توان مصرفی آن نیز کاهش یافته است. با این حال اطلاعات جدیدی به هیچ کدام از این موارد اشاره‌ای نمی‌کنند. قطعا در آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در این باره خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments