با زیرنویس تماشا کنید: ویدیو تبلیغاتی جدید She-Hulk شامل ایستراگی مهم است

اشاره به شخصیت جهنمی مارول در شی هالک

پس از اکران فیلم Thor 4 درسینماها، اکنون نوبت به سریال تلویزیونی شی هالک رسیده که قراره اواخر مرداد ماه با سورپرایزهای بزرگ و غیرمنتظره از دیزنی پلاس پخش شود. حال ساعاتی پیش ویدیو تبلیغاتی جدید She-Hulk که به ایستراگی مهمی اشاره کرده، توسط مارول منتشر شده است.

سریال تلویزیونی She-Hulk: Attorney At Law نه تنها تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) را در قامت شی هالک به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌کند، بلکه شامل ایستراگ و حضور افتخاری غافلگیرکننده بسیاری از دیگر شخصیت‌های مارول نیز خواهد بود. مارک روفالو (Mark Ruffalo) به‌عنوان هالک، تیم راث (Tim Roth) به‌عنوان امیل بلانسکی و بندیکت وانگ (Benedict Wong) به‌عنوان وانگ و همچنین چارلی کاکس به‌عنوان شیطان هلزکیچن، همگی نقش مهم و پررنگی در این سریال ایفا خواهند کرد. در حالی که حضور این شخصیت‌های محبوب در این عنوان جذاب تایید شده، اما جدیدترین ویدیو تبلیغاتی شی هالک به یکی از قدیمی‌ترین ابرقهرمان‌های جهنمی مارول اشاره می‌کند.

اخیرا کارگردان سریال، کت کاریو (Kat Corio) به طرفداران قول سورپرایزهای بزرگی در رابطه با شکستن دیوار چهارم داده بود، به این معنی که قراره شاهد اشاراتی به دنیای واقعی و سایر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول باشیم. اما یکی از این سورپرایزها که ایستراگی از شخصیت گوست رایدر است در ویدیو تبلیغاتی جدید She-Hulk لو رفت. 

در انتهای ویدیو زمانی که وانگ در حال مبارزه با موجوداتی عجیب است، می‌توان پوستری با واژه Blaze را مشاهده کرد که نام خانوادگی جانی بلیز ملقب به گوست رایدر است. شاید نام خانوادگی با اسم شخصیت مطابقت داشته باشد، اما واژه اول به دلیل کمبود حروف لازم نمی‌تواند نام جانی باشد. به نظر این پوستر قصد دارد با آوردن نام Donny Blaze، به سومین گوست رایدر از کمیک‌های مارول اشاره کند.

 ویدیو تبلیغاتی جدید She-Hulk 

در کمیک‌های مارول، جانی بلیز موتور سواری است که در مسابقات خاص با موتور سیکلت به انجام حرکات نمایشی می‌پردازد اما به علت معامله با شیطان، به قدرت‌های گوست رایدر دست پیدا می‌کند. در حالی که حضور دانی بلیز به‌عنوان گوست رایدر در MCU توسط هیچ منبع رسمی تایید نشده، این ایستراگ می‌تواند اولین قدم در معرفی شخصیت جهنمی محبوب مارول به MCU باشد.

دنیای سینمایی مارول با پروژه‌های سینمایی و سریالی مختلف روز به روز در حال گسترش است و این امکان را دارد تا بخش‌های مختلف کمیک‌های مارول مثل بخش سوپرنچرال را به تصویر بکشد. بعد از معرفی بی‌نظیر مون نایت، دو پروژه سینمایی Blade و Werewolf By Night عناوین بعدی سوپرنچرال دنیای سینمایی مارول خواهند بود. شاید در آینده‌ای نزدیک با معرفی شخصیت گوست رایدر، بتوانیم شاهد پروژه لایو اکشن Midnight Sons در فازهای بعدی باشیم.

سریال شی هالک به راحتی می‌توانست از نام دیگری در ان پوستر استفاده کند، اما اشاره به دانی بلیز انتظارات را حسابی بالا می‌برد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که ایستراگ دانی بلیز حرکتی عمدی از سوی استودیو مارول بوده تا به تئوری‌های موجود در رابطه با معرفی گوست رایدر به MCU قوت ببخشد. رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) قبلا نسبت به ایفای نقش گوست رایدر ابراز علاقه کرده بود اما مارول هنوز تایید نکرده است که آیا این بازیگر در حال مذاکره برای این نقش است یا خیر.

با این حال، کوین فایگی (Kevin Feige)، اظهار داشت که آینده MCU شامل زوایای سوپرنچرال خواهد بود، به همین منظور معرفی گوست رایدر به MCU می‌تواند زودتر از موعد اتفاق بیوفتد.

سریال موردانتظار She-Hulk: Attorney At Law در روز چهارشنبه مورخ ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا گوست رایدر در سریال شی هالک حاضر خواهد شد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا