1%
  • 0/10

برای اجرای Diablo 4 در گیم‌پس پی‌سی نیاز به بتل نت دارید

برای اجرای Diablo 4 در گیم‌پس پی‌سی نیاز به بتل نت دارید ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اجرای Diablo 4 در گیم‌پس پی‌سی

براساس شواهد به نظر می‌رسد برای اجرای Diablo 4 در گیم‌پس پی‌سی نیاز به نصب کلاینت شرکت اکتیویژن یعنی بتل نت خواهید داشت.

بازی Diablo 4 هم‌اکنون در سرویس گیم‌پس در دسترس قرار گرفته است. پیش از وقوع این امر، شرکت مایکروسافت پروسه راهنمای قدم به قدم برای پلیرهای رایانه‌های شخصی را به اشتراک گذاشته تا کاربران بدانند دقیقا چگونه می‌توانند با تنظیمات صحیح به بازی دسترسی پیدا کنند زیرا مراحل بیشتری از آنچه در حالت عادی تصور می‌شد برای دسترسی نسخه چهارم دیابلو روی سرویس اشتراکی مایکروسافت وجود دارد.

کاربرانی که قصد تجربه بازی روی سرویس گیم‌پس در رایانه‌های شخصی را دارند باید مطمئن باشند دارای حساب کاربری کلاینت بتل نت (Battle.net) که در واقع سرویس اشتراکی دیجیتالی شرکت اکتیویژن محسوب می‌شود بوده و به درون آن لاگین کرده باشند.  برای اجرای Diablo 4 در گیم‌پس پی‌سی باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اپلیکشن Xbox را روی کامپیوتر باز کرده و مطمئن شوید به حساب کاری مایکروسافت خود که سرویس گیم‌پس فعال دارد، وارد شده‌اید. سپس روی Diablo 4 کلیک کرده و سپس روی گزینه نصب (Install) کلیک کنید.
  • هنگامی که فرایند نصب به پایان رسید با گزینه نصب کلایت بتل نت مواجه می‌شوید. در این مرحله روی گزینه Install Battle.net کلیک کنید. (چنان‌چه پیش از این سرویس بتل نت را نصب کرده باشید، این مرحله به صورت اتوماتیک رد خواهد شد.)
  • از شما خواسته می‌شود تا حساب کاربری بتل نت خود را به حساب کاربری مایکروسافت متصل کنید. اگر پیش از این حساب کاربری بتل نت ساخته‌اید، می‌توانید با ورود به آن، فرایند اتصال را تکمیل کنید. در غیر این صورت در این مرحله باید اقدام به ساخت یک حساب کاربری بتل نت کرده تا ارتباط مورد نیاز باید حساب کاربری مایکروسافت را برقرار کنید.
  • هنگامی که بتل نت را دانلود و ارتباط حساب‌های کاربری خود را برقرار کنید، می‌توانید فرایند نصب بازی Diablo 4 را به پایان برسانید.نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments