1%
  • 0/10

جزئیات جدید منتشر شده از فصل دوم لایو اکشن وان پیس

فیلم‌نامه آماده است!

جزئیات جدید منتشر شده از فصل دوم لایو اکشن وان پیس ۱۹ ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک

تهیه کننده لایو اکشن وان پیس گفت فیلم‌نامه فصل دوم آماده است و امکان دارد ۱۲ تا ۱۸ ماه بعد از اعتصابات، قسمت‌ها پخش شوند. پس از پخش و استقبال طرفداران از فصل اول این لایو اکشن، تهیه کننده‌گان این سری اعلام کردند که فیلم‌نامه فصل دوم این سری کم کم به اتمام می‌رسد و احتمالا بعد از یک سال، برای پخش آماده باشد. اگرچه احتمالا ساخت و پخش این فصل تا اتمام اعتصابات نویسندگان آمریکا شروع نشود، اما بکی کلمنتز مدیر استودیو Tomorrow گفته که اگر به آنها اجازه داده شود، احتمالا این سری تا اوایل سال بعدی آماده پخش باشد.

اگر واقع بین باشیم و سال بعدی خیلی سریع شروع کنیم، احتمالا تا یک سال دیگر آماده پخش باشیم

لایو اکشن وان پیس که توسط مت اوونز و استیون مائدا ساخته می‌شود، در دنیایی خارق العاده اتفاق می‌افتد که دزدان دریایی و تفنگداران دریایی برای کنترل دریای آبی با هم مبارزه می‌کنند. مانکی دی. لوفی (ایناکی گودوی) با وجود ناتوانی در شنا، با آرزوی پادشاه بعدی دزدان دریایی بزرگ می‌شود – یک عارضه جانبی از میوه شیطانی او در کودکی خورده بود، به او بدن فوق العاده کشیده‌ای به عنوان هدیه ای از دریا، همراه با نفرینی داد که نمی تواند در آب‌های آن زنده بماند. در سفر لوفی از طریق بخش آبی شرقی دریا در حالی که به دنبال گنج مشهور وان پیس پادشاه دزدان دریایی گلد راجر (مایکل دورمن)، اولین حماسه مانگای “One Piece” است، لوفی کشتی خود، Going Merry را ایمن می کند و تیمی از ملوانان که او را دزدان دریایی کلاه حصیری خود می نامد که به خاطر کلاه حصیری نمادینش نامگذاری شده است.

در حالی که نتفلیکس پیش از این موفقیت پخش فصل اول “One Piece” را در لیست ۱۰ سریال برتر هفتگی خود معرفی کرده است، جایی که پس از چهار روز اول عرضه با ۱۸.۵ میلیون بازدید، در رتبه اول سریال های تلویزیونی انگلیسی زبان قرار گرفت. هنوز فصل دوم تمدید نشده است، اما ادلشتاین و کلمنتز می گویند همه علائم در حال حاضر به یک فصل دوم هم اشاره دارند.

این برد برای Tomorrow Studios که با اقتباس لایو اکشن “Cowboy Bebop” موفقیت زیادی کسب نکرد، بسیار بزرگ محسوب می‌شود و مدیران اجرایی انتظار دارند سرنوشت بهتری برای لایو اکشن One Piece در انتظار باشد. ادلشتاین می‌گوید گام بعدی برای اثبات «One Piece» که «شبیه یک فیلم غول‌پیکر 250 میلیون دلاری بازی می‌کند»، شایسته فصل دوم است، این است که با آوردن مخاطبانی که با مانگا یا انیمه آن آشنایی نداشته‌اند، تعداد تماشاگران اولیه را حفظ کنیم که بر اساس قبل از راه اندازی و بلافاصله تنظیم نمی شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments