سریال وان پیس با پشت سر گذاشتن Stranger Things و Wednesday رکورد جدیدی را به ثبت رساند

ثبت یک رکورد جدید

میزان بازدید سریال لایو اکشن وان پیس

در حالی که تنها چند روز از انتشار در نتفلیکس (Netflix) می‌گذرد، میزان بازدید سریال لایو اکشن وان پیس بشدت بالا است.

اگرچه تلاش‌های نتفلیکس برای آوردن Death Note و Cowboy Bebop به دنیای لایو اکشن موفقیت آمیز نبوده، سرویس استریم آمریکایی تصمیم گرفت اقتباس جدیدی از وان پیس (One Piece) بسازد. البته این تصمیم با بازخوردهای منفی طرفداران مانگا و انیمه مواجه شد. به هر حال، آن‌ها ترجیح می‌دادند خاطراتشان خدشه دار نشود.

وان پیس درباره نوجوانی به نام مانکی دی لوفی است که می‌تواند اعضای بدن خود را کش بیاورد. او عاشق دزدی دریایی بوده و می‌خواهد با یافتن ارزشمندترین گنج جهان، پادشاه دزدان دریایی لقب بگییرد. به همین دلیل، یک گروه ایجاد کرده و با کمک آن‌ها بدنبال گنج افسانه‌ای می‌رود.

اگرچه مدت زیادی از انتشار نمی‌گذرد، میزان بازدید سریال لایو اکشن وان پیس رکورد جدیدی را در میان تمامی آثار نتفلیکس به ثبت رسانده است. این اثر هم اکنون در رتبه اول پربازدیدترین‌های ۸۴ کشور مختلف قرار دارد. رکورد پیشین در اختیار فصل چهارم Stranger Things و فصل نخست Wednesday بود که توانسته بودند رتبه اول ۸۳ کشور را بدست آورند.

موفقیت‌های سریال لایو اکشن وان پیس را باید به پای ایچیرو اودا (Eiichiro Oda)، خالق مانگا، نوشت. او بعنوان یکی از تهیه کنندگان اجرایی نظارت ویژه‌ای روی ساخت داشت تا محصول نهایی کیفیت لازم را داشته باشد. اودا در یکی از مصاحبه‌های خود تاکید کرد سرویس استریم آمریکایی همکاری کاملی داشت و حتی به درخواستش برای ضبط مجدد برخی صحنه‌ها چراغ سبز نشان داد، در حالی که مدتی از اتمام فیلمبرداری می‌گذشت.

با وجود بدبینی‌ها، سریال لایو اکشن وان پیس بخاطر عملکرد کم نقص بازیگران، داستان، جلوه‌های بصری و وفاداری به منبع اقتباس بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و طرفداران دریافت کرده است. این موضوع باعث شده محصول جدید نتفلیکس به سرعت در لیست تماشای کاربران سراسر جهان قرار گرفته و باعث ثبت رکورد جدیدی در زمینه بازدید شود.

فصل اول One Piece از ۸ قسمت تشکیل شده و هم اکنون بصورت کامل در دسترس قرار دارد.

4.1 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا