لیست بازی‌های جدید سرویس ایکس‌کلاود منتشر شد

تجربه‌ی Destiny 2 و Halo روی موبایل‌های اندرویدی

لیست بازی‌های جدید سرویس ایکس‌کلاود

شرکت مایکروسافت لیست بازی‌های جدید سرویس ایکس‌کلاود را اعلام کرد. تعداد این بازی‌ها که تنوع خوبی در میانشان دیده می‌شود به ۹ عدد می‌رسد.

با گسترش اینترنت در سراسر جهان، غول‌های تکنولوژی تصمیم گرفتند تا محصولات خود را از طریق سرویس‌های استریم در دسترس کاربران قرار دهند. یکی از این شرکت‌ها، مایکروسافت بود که در حال حاضر روی سرویس استریم بازی خود کار می‌کند که فعلا با نام ایکس‌کلاود شناخته می‌شود. این سرویس از ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی وارد حالت بتا شد تا تعدادی محدودی از کاربران بتوانند به تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی از طریق آن بپردازند. ایکس‌کلاود در ابتدای کار تنها از ۴ بازی پشتیبانی می‌کرد اما ردموندی‌ها تا پایان ماه نوامبر این رقم را به ۵۳ رساندند.

مایکروسافت ساعاتی قبل لیست بازی‌های جدید سرویس ایکس‌کلاود را منتشر کرد که شامل ۹ عنوان می‌شود. ردموندی‌ها برای آماده سازی این لیست سلیقه‌های کاربران مختلف را در نظر گرفته‌اند، در نتیجه لیست جدید از تنوع بسیار خوبی بهره‌مند است. علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن می‌توانند عناوین Destiny 2 یا Halo: The Master Chief Collection را امتحان کنند. آن دسته از کاربرانی هم که علاقه‌ی چندانی به کشتن ندارند و ترجیح شان عناوین مسابقه‌ای است، می‌توانند به سراغ Forza Motorsport 7 بروند. در ادامه می‌توانید لیست کامل را مشاهده کنید:

  • Black Desert Online
  • Civilization VI
  • Destiny 2
  • Forza Motorsport 7
  • Halo: The Master Chief Collection
  • Sparklite
  • Superhot
  • The Surge
  • Tracks: The Train Set Game

متاسفانه بتای ایکس‌کلاود عمومی نبوده و تنها تعداد محدودی از کاربران می‌توانند به استفاده از جدیدترین سرویس مایکروسافت بپردازند. اگر می‌خواهید شانس خود را امتحان کنید، به این آدرس مراجعه کرده و اطلاعات خواسته‌ شده را وارد کنید. در صورت قبول شدن، نحوه‌ی دسترسی به ایکس‌کلاود به شما اطلاع داده خواهد شد. در ضمن، رقیب اصلی این سرویس یعنی گوگل استادیا هم در حال حاضر فقط برای تلفن‌های همراه اندروید در دسترس قرار دارد اما مایکروسافت وعده داده این سرویس استریم را در سال جاری میلادی برای دارندگان رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار می‌دهد.

فعلا تنها کاربران کشورهای ایالات متحده‌ی آمریکا، بریتانیا و کره‌ی جنوبی می‌توانند از ایکس‌کلاود استفاده کنند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، طی ماه‌های آینده کانادا، هند، ژاپن و کشورهای اروپای غربی به این لیست اضافه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا