چند آیتم در ریمیک Demon’s Souls هنوز کشف نشده‌اند

در جست‌وجوی آیتم‌های مخفی!

آیتم‌های مخفی ریمیک Demon’s Souls

بر اساس اظهارات یکی از دیتاماینرها معروف، به نظر می‌رسد که هنوز برخی از آیتم‌های مخفی ریمیک Demon’s Souls توسط هیچ بازیکنی کشف نشده است.

دیمنز سولز از جمله آثار پرطرفدار میازاکی و استودیوی سرشناس فرام‌سافتور به شمار می‌رود که نسخه‌ی اصلی آن برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ میلادی تقدیم بازیکنان شد و سپس با گذشت یک دهه، استودیوی بلوپوینت گیمز وظیفه‌ی بازسازی آن برای کنسول جدید سونی را برعهده گرفت. این عنوان اکشن نقش‌آفرینی به لطف گیم‌پلی چالش‌برانگیز و داستان جذاب خود، تا به امروز میزبان میلیون‌ها بازیکن بوده، اما با این حال، ظاهرا یک سری آیتم‌های مخفی آن هنوز هم توسط کاربران کشف نشده‌اند!

به بیان دقیق‌تر، چندی پیش لنس مک‌دونالد، از دیتاماینرهای معروف استرالیایی که اغلب دیتای بازی‌های استودیوی فرام‌سافتور را بررسی می‌کند، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که حداقل چهار آیتم مخفی در ریمیک دیمنز سولز وجود دارد که هیچ بازیکنی تا به امروز موفق به یافتن آن‌ها نشده است. نکته جالب اینجا است که مک‌دانلد نیز با تجربه‌ی بازی به این موضوع پی نبرده، بلکه با بررسی فایل‌ها متوجه وجود چنین آیتم‌هایی در آن شده است.

بر این اساس، هنوز مشخص نیست که تیم سازنده این آیتم‌ها را در کدام گوشه و کنار از جهان دیمنز سولز مخفی کرده است. از طرفی، شاید دستیابی به این آیتم‌ها از طریق تجربه‌ی عادی بازی ممکن نباشد و بلوپوینت گیمز بنا به دلایلی آن‌ها را از گیم‌پلی حذف کرده باشد. البته، لنس مک‌دونالد وعده داده که با دقت بیشتری فایل‌های مربوطه را بررسی می‌کند و در صورتی که بتوان با استفاده از گیم‌پلی به آن‌ها رسید، جزئیات کامل‌تری در این خصوص به اشتراک می‌گذارد. بدین ترتیب، اگر هنوز هم مشغول تجربه‌ی دیمنز سولز هستید، بد نیست به سراغ این آیتم‌های پنهان و مرموز هم بگردید.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی ریمیک بازی Demon’s Souls در حال حاضر به صورت انحصاری برای گنسول پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد. علی‌رغم گذشت چیزی بیش از یک سال از انتشار بازی، لیکن ظاهرا سونی هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی آن روی کنسول نسل هشتم خود ندارد. با این وجود، به دنبال تغییر یک سری سیاست‌ها و انتشار چند بازی انحصاری برای پی‌سی، ممکن است که این عنوان در آینده به دست کاربران پلتفرم رایانه‌ی شخصی برسد.

داستان بازی در دنیایی به اسم بولتاریا در جریان است؛ جایی که در زمان‌های گذشته به خاطر اشتباه نادرست از جادویی به اسم سول آرتس، قلمرو بولتاریا توسط موجودی به اسم The Old One مورد حمله قرار گرفت. از این رو، دنیای بازی تقریبا به صورت کامل توسط یک مه غلیظ جادویی احاطه شده و شیاطینی به وجود آمدند که از روح دیگر انسان‌ها تغذیه می‌کردند. بعد از اتفاقات مختلف، حال شما به عنوان یک قهرمان بی‌نام و نشان به سراغ پادشاه ظالم قلمرو رفته تا بار دیگر جان انسان‌ها را از دست شیاطین بی‌رحم نجات دهید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با آیتم‌های مخفی ریمیک Demon’s Souls چیست؟ شما تا به امروز کدام یک از تروفی‌های این عنوان هیجان‌انگیز را به دست آورده‌اید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا