نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls برای نسل جدید پلی‌استیشن رونمایی شد

انتخاب با شماست: نرخ فریم یا جزئیات گرافیکی بیشتر!

نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls برای نسل جدید پلی‌استیشن رونمایی شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی آمریکایی بلوپوینت گیمز هم اکنون مشغول ساخت نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls است تا برای انتشار روی پلی‌استیشن 5 آماده شود.

بلوپوینت گیمز در سال ۲۰۰۶ میلادی تاسیس شد و نخستین محصول خود را با نام Blast Factor در همان سال به صورت دیجیتالی برای پلی‌استیشن 3 منتشر کرد. مدیران این استودیو مدتی بعد تصمیم گرفتند تغییر سیاست داده و به جای ساخت بازی‌های جدید، روی نسخه‌ی ریمستر عناوین قدیمی کار کنند. نتیجه‌ی چنین تصمیمی، توسعه و عرضه‌ی محصولات مختلفی از جمله Shadow of the Colossus و Uncharted: The Nathan Drake Collection بوده است.

بلوپوینت گیمز و سونی در جریان رویداد The Future of Gaming از نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls رونمایی کردند که مراحل توسعه را برای عرضه‌ی روی پلی‌استیشن 5 پشت سر می‌گذارد. طبق اطلاعاتی که منتشر شده، علاقه‌مندان می‌توانند دو حالت مختلف گرافیکی را برای تجربه‌ی بازی انتخاب کنند: حالت اول، نرخ فریم بیشتری را ارائه می‌دهد و حالت دوم هم از جزئیات گرافیکی بهتری برخوردار است. یک حالت تحت عنوان Fractured هم برای این عنوان تدارک دیده شده که در حال حاضر اطلاعاتی از کاربردش موجود نیست. از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه این محصول می‌توان به پشتیبانی از قابلیت ردیابی پرتو یا Ray Tracing اشاره کرد.

نسخه‌ی بازسازی Demon’s Souls در تاریخ نامشخصی از آینده به صورت انحصاری برای نسل جدید پلی‌استیشن عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا