نقدها و نمرات Demon’s Souls Remake منتشر شد

شاهکاری که نمی‌توان از کنارش گذشت

نمرات Demon's Souls Remake

در حالی که دو روز از عرضه‌ی رسمی می‌گذرد، تعدادی از نقدها و نمرات Demon’s Souls Remake روی خروجی وب سایت‌ها قرار گرفته است.

شرکت‌های فعال در حوزه‌ی کنسول‌های بازی همزمان با عرضه‌ی جدیدترین محصولات خود چند عنوان هم منتشر می‌کنند. سونی برای آغاز نسل نهم پلی‌استیشن شش بازی انحصاری در نظر گرفت که یکی از آن‌ها Demon’s Souls Remake نام دارد. این بازی در واقع نسخه‌ی بازسازی محصولی به نام Demon’s Souls است که سال ۲۰۰۹ میلادی عرضه شده بود. موفقیت‌های جدیدتری ساخته‌ی فرام‌سافتور در جلب بازخوردهای مثبت و کسب فروش بالا، باعث شد شاهد شکل‌گیری مجموعه‌ای تحت عنوان Souls باشیم؛ مجموعه‌ای که سه‌گانه‌ی دارک سولز را هم در بر می‌گیرد.

با گذشت دو روز از عرضه‌ی رسمی، تعدادی از نقدها و نمرات Demon’s Souls Remake روی خروجی وب سایت‌های خبری و تحلیلی حوزه‌ی گیم قرار گرفته است. تاکنون و با انتشار هفت نقد مثبت، متای جدیدترین محصول بلوپوینت گیمز به رقم ۹۲ رسیده که تحسین‌برانگیز به شمار می‌رود. در ضمن، هفت نقد دیگر هم منتشر شده اما هنوز تکمیل نبوده و کارشناس هیچ نمره‌ای را برای محصول در نظر گرفته است. از همین رو، فعلا روی متای بازی تاثیری نمی‌گذارند. در ادامه خلاصه‌ای از نقدهای منتشر شده را مشاهده خواهید کرد:

  • The Gamer – نمره: ۱۰۰/۱۰۰
  • Game Informer – نمره: ۹۳/۱۰۰
  • GameSpot – نمره: ۹۰/۱۰۰
  • Millenium – نمره: ۹۰/۱۰۰
  • 4players – نمره: ۹۰/۱۰۰
  • Screen Rant – نمره: ۹۰/۱۰۰
  • Eurogamer Italy – نمره: ۹۰/۱۰۰

نویسنده‌ی The Gamer در بخشی از نقد خود نوشت بلوپوینت گیمز با ساخت محصولی که از لحاظ کیفی در سطح نسخه‌ی بازسازی Shadow of the Colossus قرار می‌گیرد بار دیگر خود را ثابت کرده است. او همچنین گفت اگر قدرت تصمیم‌گیری داشت Bloodborne ،Metal Gear Solid و Ico را به این استودیوی آمریکایی می‌سپارد تا نسخه‌ی بازسازی‌شان را تولید کند در ضمن، کرک مک‌کیند (Kirk McKeand) بازسازی Demon’s Souls را بهترین عنوانی خواند که می‌توان در زمان عرضه روی پلی‌استیشن 5 تجربه کرد. او امیدوار است در طول تاریخ از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های هنگام انتشار یک کنسول یاد کنند.

در ضمن، نویسنده‌ی Eurogamer Italy در بررسی خود از Demon’s Souls به نکته‌ی جالبی اشاره کرد. او گفت آغاز نسل جدید با یک بازسازی خنده‌دار به نظر می‌رسد. با این حال، جدیدترین محصول بلوپوینت گیمز یک شاهکار است که حتما باید آن را تجربه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا