1%
  • 7/10

تماشا کنید: فصل پایانی Demon Slayer بصورت سه گانه‌ای سینمایی ساخته خواهد شد

فصل چهارم به انتها رسیده است

تماشا کنید: فصل پایانی Demon Slayer بصورت سه گانه‌ای سینمایی ساخته خواهد شد ۳۹ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ تریلر کپی لینک

همزمان با پخش قسمت آخر و پایان یافتن فصل چهارم، شرکت کرانچی رول اعلام کرد فصل پایانی Demon Slayer در قالب یک سه گانه ساخته خواهد شد.

تعدادی از انیمه‌های در حال پخش محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارند که یکی از آن‌ها Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba است. پس از اینکه فصل اولش بطور کامل روی آنتن رفت، ادامه آن در قالب یک فیلم سینمایی اکران شد و از قضا بشدت مورد استقبال قرار گرفت. به همین دلیل، سازندگان در استودیو یوفوتیبل تصمیم گرفتند سیاست مزبور را ادامه داده و پس از اتمام هر فصل یک فیلم سینمایی منتشر کنند.

پخش فصل چهارم Demon Slayer که بر اساس آرک Hashira Training ساخته شده، از ابتدای ماه مه آغاز شد و سرانجام با پخش قسمت هشتم در روز گذشته به انتها رسید. همانطور که انتظار می‌رفت، فصل چهارم بسیار کوتاه بوده و اتفاق چندان خاصی را هم شامل نمی‌شود. به بیان دقیقتر، تنها حکم یک زمینه چینی را دارد تا مخاطبان برای تماشای فصل پنجم و پایانی آماده شوند.

استودیو یوفوتیبل و شرکت کرانچی رول با انتشار بیانیه‌هایی اعلام کردند فصل پایانی Demon Slayer در قالب یک سه گانه به نام Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity Castle ساخته و در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهند شد. فیلم‌های مزبور در حال حاضر تاریخ انتشاری نداشته و حتی نمی‌دانیم با چه فاصله‌ای روی پرده نقره‌ای می‌آیند. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه راهول پورینی (Rahul Purini)، مدیر کرانچی رول را مطالعه کنید:

Demon Slayer یک پدیده بوده و ما در کرانچی رول خوشحال هستیم که از همان ابتدا بخشی از آن بوده‌ایم. کرانچی رول بابت اینکه می‌تواند این سه گانه را برای طرفداران روی پرده نقره‌ای به ارمغان بیاورد، هیجان زده بوده و قول می‌دهد وقتی این فیلم‌ها روانه سینماها شوند، یکی از رویدادهای حماسی و تاثیرگذار بر فرهنگ عامه را شاهد باشیم.

مانگای Demon Slayer به انتها رسیده و اگر نمی‌توانید برای انتشار فیلم‌هایش منتظر بمانید، می‌توانید به مطالعه آن‌ها بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

39 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments