اطلاعاتی از فیلم بعدی Demon Slayer لو رفت

آرک Infinity Castle در راه است!

اطلاعاتی از فیلم بعدی Demon Slayer لو رفت عرفان بدری ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار انیمه
فیلم بعدی Demon Slayer

طبق اطلاعاتی که اخیرا از فیلم بعدی Demon Slayer لو رفته است، این اثر قرار است تا روی بزرگترین آرک شیطان کش یعنی Infinity Castle تمرکز داشته باشد و چندین قسمت خواهد داشت.

در چند وقت اخیر مانگا و انیمه Demon Slayer باز هم توانسته‌اند تا توجهات بسیاری را به خود جلب کنند. از چند روز پیش شایعات مختلف در مورد آینده انیمه شیطان کش منتشر شده و همچنین یکسری اطلاعات از آن لو رفته است. همچنین چند روز پیش فاش شد که آرک Hashira Training در سال ۲۰۲۴ پخش خواهد شد.

حالا به تازگی اطلاعاتی از فیلم بعدی Demon Slayer نیز منتشر شده است. این طور که یکی از منابع خبری و افشاگران اطلاعات اعلام کرده، بزرگترین آرک این مجموعه یعنی Infinity Castle در قالب چند فیلم اقتباس خواهد شد، بنابراین این آرک در یک فصل معمولی از سریال پخش نخواهد شد. این افشاگر همچنین گفته که سازندگان انیمه نیز به‌زودی اعلامیه‌ای در این رابطه منتشر و این اطلاعات را تائید می‌کنند.

هم اکنون فصل چهارم انیمه شیطان کش در دست ساخت قرار دارد، اما سازندگان تنها وجود آرک Hashira Training را در آن تائید کرده‌اند که چپتر نهم مانگا را پوشش می‌دهد. با این حال طرفداران حدس می‌زدند که به دلیل محتوای کمتر، آرک Infinity Castle نیز در فصل چهارم حضور داشته باشد که البته این طور که به نظر می‌رسد، این حدس درست نیست و باید شاهد روایت داستان در آن چند فیلم باشیم.

این احتمال وجود دارد که سازندگان فصل چهارم Demon Slayer را کوتاه‌تر از فصل‌های قبلی بسازند، این یعنی آرک Hashira Training در چند قسمت که در سال ۲۰۲۴ پخش می‌شوند، به پایان می‌رسد و در ادامه حماسی‌ترین آرک این مجموعه در قالب چند فیلم کار خود را آغاز می‌کند. این احتمال وجود دارد آرک Infinity Castle تبدیل به یک سه‌گانه شود. باید منتظر ماند و دید که سازندگان چه برنامه‌هایی دارند.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا