#مهسا_امینی

آپدیت جدید Death Stranding محتویاتی از دنیای Cyberpunk 2077 به بازی اضافه می‌کند

کراس اووری از جنس آینده

آپدیت Death Stranding

در آپدیت جدید بازی، Death Stranding میزبان محتویات جدیدی از دنیای Cyberpunk 2077 است.

بازی Death Stranding که سال گذشته منتشر شد، آخرین اثر خالق ژاپنی آن، هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، است؛ بازی‌ای که ما را به آینده می‌برد و روایتی از دنیای پسا-آخرالزمانی بازی ارائه می‌دهد. Death Stranding پس از انتشار با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد؛ برخی از منتقدان و طرفداران از آن به عنوان یک بازی ناامیدکننده یاد کردند و برخی دیگر آن را همچون بازی‌های دیگر این کارگردان، یک شاهکار نامیدند. عرضه‌ی بازی Death Stranding پایان کار استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) با این بازی نبود و به مرور زمان چندین آپدیت برای Death Stranding منتشر شد؛ آپدیت‌هایی که هر یک، ما را مهمان یک کراس اوور جالب از بازی‌های دیگر با Death Stranding می‌کرد. پس از گذشت چندین ماه، داستان آخرین بازی هیدئو کوجیما پس از انتشار انحصاری برای پلی‌استیشن 4، سرانجام به دنیای PC آمد و در تابستان سال جاری برای این پلتفرم عرضه شد که عملکرد خوبی نیز از خود به نمایش گذاشت. حال پس از گذشت تقریبا نیم سال از انتشار بازی Death Stranding برای PC، کوجیما با آخرین آپدیت این بازی، کاربران خود را با محتویاتی از دنیای Cyberpunk 2077 سورپرایز کرد.

بازی Cyberpunk 2077 اکنون به سرتیتر بسیاری از رسانه‌های دنیا تبدیل شده و گفتگوهای دوستانه‌ی بسیاری از گیمرهای دنیا، به صحبت درباره‌ی آخرین بازی خالق The Witcher 3 منحصر شده است؛ بازی‌ای که در جریان یکی از مراحل آن، شاهد حضور هیدئو کوجیما به عنوان یک شخصیت غیر قابل بازی (NPC) به نام اوشیما (Oshima) هستیم. چندین ماه پیش بود که استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به مناسبت انتشار نسخه‌ی PC بازی Death Stranding، از حضور کوتاه این کارگردان سرشناس ژاپنی در بازی Cyberpunk 2077 خبر داد؛ حضوری که پس از انتشار بازی، خیلی زود نمایان شد. حال بنظر می‌رسد این ادای احترام به هیدئو کوجیما بی‌پاسخ نمانده و استودیوی کوجیما پروداکشنز نیز با انتشار یک آپدیت انحصاری برای PC، محتویات جدیدی از Cyberpunk 2077 به Death Stranding اضافه کرده است. لیست آیتم‌های جدید به شرح زیر است:

  • موتوری با تم سایبرپانکی
  • دست مصنوعی با الهام از دست مکانیکی جانی سیلورهند
  • هولوگرام‌هایی با طرح سامورایی و …
  • چندین آیتم فشن همچون عینک دودی‌های جانی سیلورهند

همچنین در کنار این آیتم‌های جدید، آپدیت جدید Death Stranding قابلیت هک کردن سیستم‌های مخابراتی دشمنان را به این بازی اضافه می‌کند؛ قابلیتی که به کمک آن می‌توان از سنسورهای دشمنان را غیر فعال و آنان را خلع سلاح کرد. صبر کنید! همکاری این دو بازی بزرگ اینجا به پایان نمی‌رسد و آپدیت جدید Death Stranding، شش مرحله‌ی جدید نیز به بازی اضافه می‌کند که به Cyberpunk 2077 مربوط می‌شوند.

هرچند آپدیت جدید بازی Death Stranding تنها برای دارندگان این بازی در PC در دسترس است، هیدئو کوجیما در مصاحبه‌ی جدید خود به کاربران کنسول‌های بازی وعده داده که بزودی آپدیت‌های بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد که در اختیار مخاطبان پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 نیز قرار خواهد گرفت.

اگر می‌خواهید در جریان بازی Cyberpunk 2077 ملاقات با هیدئو کوجیما را از دست ندهید، مقاله‌ی «آموزش: هیدئو کوجیما را در بازی Cyberpunk 2077 پیدا کنید» را در وب‌سایت سرگرمی فراموش نکنید. همچنین برای آشنایی با هیدئو کوجیما پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به «بیوگرافی هیدئو کوجیما» داشته باشید تا با این نابغه‌ی ژاپنی بیشتر آشنا شوید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا