1%
  • 10/10

چرا حضور ددپول در فیلم Avengers 5 می‌تواند مشکل‌ساز بشود؟

مارول باید به نکته مهمی توجه کند!!

چرا حضور ددپول در فیلم Avengers 5 می‌تواند مشکل‌ساز بشود؟ ۱۳۷ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ددپول در فیلم Avengers 5

شاید در نگاه اول کمی عجیب به‌نظر برسد، اما اگر استودیو مارول به یک نکته بسیار مهم توجه نکند، حضور ددپول در فیلم Avengers 5 می‌تواند آسیبی جدی به داستان وارد کند.

ددپول به‌دلیل داشتن توانایی شکستن دیوار چهارم و برقراری ارتباط مستقیم با مخاطب، یک شخصیت منحصربه‌فرد در دنیای مارول محسوب می‌شود. از همان ابتدا که در کمیک‌ها دیده شد، ددپول فقط جهش‌یافته‌ای نامیرا با قدرت‌های ماروایی نبود، بلکه شخصیتی شوخ‌ طبع و قانون شکن بود که برخلاف سایر قهرمانان خود را به هیچ خط قرمزی محدود نمی‌کرد. همین ویژگی‌های شخصیتی باعث شد تا در مدت زمان کوتاهی به یکی از محبوب‌ترین چهره‌های مارول تبدیل شود.

اما آیا ددپول تنها شخصیتی است که می‌تواند دیوار چهارم را بشکند؟ برخلاف آنچه تصور می‌کنید، ددپول حتی اولین نفری نیست که از چنین توانایی‌ خاصی برخوردار است. مارول در ماه نوامبر سال ۱۹۷۹ یعنی چیزی حدود ۴۴ سال پیش، کمیک Savage She-Hulk #1 را چاپ و برای اولین بار از شخصیت جنیفر والترز رونمایی کرد. قبل از اینکه در یک صانحه مرگبار به جان خود را از دست بدهد و بواسطه خون بروس بنر به قدرت‌های شگفت انگیزی دست پیدا کند، جنیفر توانایی شکستن دیوار چهارم را داشت. یعنی ذاتا یک موجود نکسوسی بود.

حالا این موارد چگونه ثابت می‌کنند که حضور ددپول در فیلم Avengers 5 می‌تواند مشکل‌ساز بشود؟ همانطور که در جریان هستید، جنیفر والترز دو سال پیش با یک سریال ابرفاجعه به دنیای سینمایی مارول پا گذاشت. ددپول هم قراره با رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار خود، یعنی Deadpool & Wolverine به جمع قدرتمندترین قهرمانان زمین بپیوندد. بنابراین حضور هر دو آنها در پنجمین قسمت از سری فیلم‌های انتقام جویان که قبلا سلسله کانگ نام داشت، اجتناب ناپذیر است. در نگاه اول دیدن ددپول و شی هالک کنار هم بسیار هیجان انگیز است، اما اگر قرار باشد هر دو به‌صورت همزمان دیوار چهارم را بشکنند، اوضاع کمی از کنترل خارج می‌شود.

همانطور که می‌دانید، فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers 5 قراره روایت‌گر داستانی جدی باشد و قرار دادن دو موجود نکسوسی که هیچ حد و مرزی مشخصی هنگام شوخی کردن ندارند، می‌تواند به داستان این فیلم آسیبی جدی وارد کند. شکستن دیوار چهارم به‌تنهایی خیلی خنده‌دار و سرگرم‌کننده است (اصلا بخشی از محبوبیت فیلم‌های ددپول به‌خاطر همین موضوع است)، اما مارول باید راهی پیدا کند تا شوخی‌های این دو شخصیت، آن هم در فیلمی به جدیت انتقام جویان، از کنترل خارج نشود.

فیلم‌های‌ به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine و Avengers 5 به‌ترتیب در تاریخ‌های ۲۶ جولای سال جاری (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) و ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) در سینماها اکران می‌شوند.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

137 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments