1%
  • 10/10

آیا تریلر جدید ددپول به‌صورت غیرمستقیم مبارزه ولورین و هالک را تایید کرده است؟

آیا تریلر جدید ددپول به‌صورت غیرمستقیم مبارزه ولورین و هالک را تایید کرده است؟ ۶۱ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
آیا تریلر جدید ددپول به‌صورت غیرمستقیم مبارزه ولورین و هالک را تایید کرده است؟

به‌دنبال انتشار تریلر جدید ددپول، زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که استودیو مارول به‌صورت غیرمستقیم به مبارزه ولورین و هالک اشاره کرده است.

هر روزی که به اکران پرسروصدایش نزدیک‌تر می‌شویم، هیجانی که حول محور فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine وجود دارد نیز بیشتر می‌شود. از زمان معرفیش تا حالا، استودیو مارول سخت در تلاش بوده تا درصد کوچکی از سورپرایزهای این رویداد کراس اوری به بیرون درز پیدا کند و به‌همین منظور تمامی تیزر و تریلرهای رسمی قبل از انتشار به شکلی هوشمندانه ادیت شده‌اند.

استودیو مارول قبلا به کررات از این استراتژی برای به حداقل رساندن اسپویل‌ها استفاده کرده، اما اینطور به نظر می‌رسد، برای اولین سوتی داده است. ماجرا از این قرار است که روز گذشته تریلر جدید ددپول توسط استودیو مارول منتشر شد که رسما بازگشت سیبرتوث تایلر مین (Tyler Mane) از اولین فیلم لایو اکشن مردان ایکس را تایید کرد. اما این تنها سورپرایز تریلر نبود، زیرا به‌لطف طرفداران تیزبین، باری دیگر احتمال صحت داشتن شایعه مبارزه ولورین و هالک قوت گرفته است.

اواسط تریلر ددپول حین بیرون کشیدن شمشیرهای خود از بدن ولورین می‌گوید: “این دیگه چه حالیه، مردم چندین دهه منتظر این مبارزه بودند، می‌دانم قرار نیست آسان باشد، اما…“. اینجا چندین نکته مهم وجود دارد. اول از همه اگر کمی به این صحنه دقت کنید، متوجه می‌شوید که صدای ددپول حین گفتن این جمله کمی تغییر می‌کند. در واقع تغییر کردن تن صدای ددپول تایید می‌کند مارول بنا به دلایلی نامعلوم این جمله را از یک سکانس دیگر برداشته است.

از طرف دیگر رویارویی دوباره ولورین و سیبرتوث چیزی نیست که مردم چندین دهه انتظارش را بکشند. حالا شاید بپرسید جمله ددپول چه ربطی به هالک دارد؟ ولورین اولین بار با کمیک The Incredible Hulk #180 به دنیای مارول معرفی شده و تقابل خونینی با هالک شگفت انگیز داشته که به‌شدت بین طرفداران محبوب بوده است. به‌همین خاطر منظور ددپول از اینکه مردم چندین دهه منتظر چنین لحظه‌ای بودند، می‌تواند مبارزه ولورین و هالک باشد. (توجه داشته باشید همه‌چیز فعلا در حد احتمال است، بنابراین انتظارات خود را مدیریت کنید.)

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

61 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments