1%
  • 10/10

حضور یکی از بزرگترین شخصیت های مارول در صحنه پس از تیتراژ فیلم ددپول 3 تکذیب شد

خبری ناراحت‌کننده اما قابل درک!!

حضور یکی از بزرگترین شخصیت های مارول در صحنه پس از تیتراژ فیلم ددپول 3 تکذیب شد ۴۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
حضور یکی از بزرگترین شخصیت های مارول در صحنه پس از تیتراژ فیلم ددپول 3 تکذیب شد

به‌تازگی شایعه جدیدی بین طرفداران دست به دست می‌شود که حضور یکی از بزرگترین شخصیت های مارول در صحنه پس از تیتراژ فیلم ددپول 3 را تکذیب می‌کند.

همانطور که در جریان هستید، فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine کمتر از یک ماه دیگر در سینماها اکران می‌شود و این یعنی طی چند هفته آینده شبکه‌های اجتماعی بزرگ به‌خصوص یوتیوب، توییتر و اینستاگرام با اسپویل‌های کوچک و بزرگ پر خواهند شد، چراکه استودیو مارول مجبور است برای ثبت نمرات و نقدهای اولیه منتقدان یک پروسه اکران آزمایشی داشته باشد.

البته چندان هم جای نگرانی نیست چون مارول همیشه برای جلوگیری از لو رفتن قسمت‌های مهم فیلم‌های خود تدابیر هوشمندانه‌ای بکار می‌برد، مثل به نمایش گذاشتن ۳۷ دقیقه آغازین Spider-Man: No Way Home در تمامی اکران‌های آزمایشی. با این حال طرفداران همچنان باید مراقب اسپویل‌های احتمالی باشند، زیرا رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار ددپول سورپرایزهای بی‌شماری دارد که یکی از بزرگترین آنها صحنه پس از تیتراژ است.

شاید هیچ اطلاعات رسمی در دست باشد، اما به‌لطف راب لیفلد (Rob Liefeld)، نویسنده کمیک‌ها و خالق شخصیت ددپول، هیجان غیرقابل توصیفی حول محور صحنه پس از تیتراژ فیلم ددپول 3 وجود دارد. بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی و صحبت درباره تمامی سناریوهای محتمل، دنیل ریچمن در گزارش جدید خود به همه هشدار داده که انتظار دیدن مرد آهنی را در صحنه پس از تیتراژ فیلم ددپول 3 نداشته باشند.

به‌گفته او، استودیو مارول نقش مهمی برای رابرت داونی جونیور (.Robert Downey Jr) در نظر داشته که مستقیما به داستان Avengers 5 ربط پیدا می‌کرده اما متاسفانه لحظه آخر از فیلمنامه حذف شده است. دنیل ریچمن همچنین فاش کرد که کمئو مرد آهنی علاوه بر انتقام جویان به یک سکانس دیگر از فیلم که همچنان در نسخه نهایی وجود دارد نیز ربط داشته است.

حضور مرد آهنی رابرت داونی جونیور نه‌تنها قرار بود داستان انتقام جویان بعدی را راه اندازی کند، بلکه قرار بود به سکانسی دیگر که هنوز در فیلم هست نیز ربط پیدا کند که من آن را اسپویل نمی‌کنم.

چرا غیبت مرد آهنی در فیلم Deadpool & Wolverine اقدامی هوشمندانه است؟ شاید دیدن تونی استارک کنار ددپول و ولورین جالب باشد، اما مسلما نمی‌تواند به اندازه بیرون آمدنش از پورتال دکتر استرنج در اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی هیجان انگیز باشد. تونی استارک یکی از بزرگترین شخصیت های مارول است و اگر قرار باشد دوباره به MCU برگردد، باید در بهترین شرایط ممکن باشد. بدون داشتن یک کمئو یک ساعته در دو قسمت بعدی انتقام جویان از یک کمئو دو دقیقه‌ای در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول بهتر است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

40 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments