1%
  • 10/10

تماشا کنید: تبلیغ ریالیتی شو معروف توسط ددپول و ولورین در تیزر جدید ددپول 3

شوخی‌های رایان با هیو تمومی نداره!!

تماشا کنید: تبلیغ ریالیتی شو معروف توسط ددپول و ولورین در تیزر جدید ددپول 3 ۶۵ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

ظاهرا تمرکز کمپین بازاریابی مارول به سایر برندها نیز معطوف شده، زیرا ددپول و ولورین در تیزر جدید ددپول 3 به تبلیغ یک ریالیتی شو معروف پرداخته‌اند.

هر چه بیشتر به اکران پرسروصدای فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۵ مرداد نزدیک‌تر می‌شویم، کمپین بازاریابی مارول نیز جالب‌ و جالب‌تر می‌شود. رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) در تیزر جدید ددپول 3 با لباس‌های ابرقهرمانی خود ظاهر شده و به شکل خنده‌داری ریالیتی شو محبوب The Bachelorette را تبلیغ کرده‌اند.

ابتدا ددپول سعی می‌کند با تعریف کردن از لوگان، او را برای ضبط تبلیغ متقاعد کند اما وقتی تلاش‌هایش نتیجه نمی‌دهند، تصمیم می‌گیرد لوگان را فریب بدهد و حین صحبت کردن درباره ریالیتی شو، دوربین را در زاویه‌ جالبی قرار بدهد. قسمت جالب مکالمه ددپول و ولورین در تیزر جدید ددپول 3 نیز اشاره وید ویلسون به الفاظ و اصطلاح‌های عجیب جوانان نسل زد است. این اصطلاح‌ها به‌قدری عجیب بودند که بلافاصله اعصاب هیو جکمن را بهم ریختند.

استودیو مارول در حال حاضر مشغول برگزاری تورهای تبلیغاتی متعددی است که از شانگهای شروع شده و فعلا به برلین ختم شده است. در تور تبلیغاتی شانگهای چیزی حدود ۳۵ دقیقه از فیلم به نمایش گذاشته شده و منجر به لو رفتن جزئیات قابل توجهی شده است. بنابراین اگر نمی‌خواهید تجربه تماشای یکی از بزرگترین آثار ابرقهرمانی را برای خود از بین ببرید، باید با دقت بیشتری در شبکه‌های اجتماعی وقت بگذارنید.

از داستان اولین فیلم بزرگسال مارول چه می‌دانیم؟ طبق آخرین خلاصه داستانی منتشر شده، ددپول و ولورین نه‌تنها برای شکست دادن طیفی از ابرشرور‌های مارول با یکدیگر همکاری می‌کنند، بلکه قراره بدون هیچ دعوتی به دنیای سینمایی مارول بیایند و سبک و درجه سنی بزرگسال فرانچایز مردان ایکس فاکس را روی برخی از لحظات مورد علاقه‌مان از فاز اول تا چهارم اعمال کنند. در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، به‌همین خاطر باید انتظارات خود را مدیریت کنید.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

65 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments