برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

شخصیت کاساندرا نوا با الهام از کدام شرور معروف سینما خلق شد؟

بازیگر Deadpool and Wolverine پاسخ می‌دهد

شخصیت کاساندرا نوا با الهام از کدام شرور معروف سینما خلق شد؟ ۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
شخصیت کاساندرا نوا

اما کورین، در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Harper’s Bazaar فاش کرد برای خلق شخصیت کاساندرا نوا از یک شرور معروف سینما الهام گرفته شد.

مارول طی هفته‌های گذشته آیتم‌های تبلیغاتی متعددی را با محوریت فیلم Deadpool and Wolverine در فضای مجازی منتشر کرد. بازیگران و دست اندرکاران هم مشغول انجام مصاحبه‌ با رسانه‌های مختلف هستند. با این حال، همچنان سوالات بسیار زیادی پیرامون جنبه‌های مختلف آن از جمله شخصیت شرور آن بدون پاسخ است.

ددپول و ولورین در فیلم Deadpool and Wolverine باید مقابل یک جهش یافته به نام کاساندرا نوا (Cassandra Nova) بایستند که به نوعی خواهر دوقلوی پروفسور ایکس محسوب می‌شود. به همین دلیل، قادر است ذهن دیگران را خوانده، واردشان شده و افراد را بطور کامل تحت کنترل خود دربیاورد. او در کمیک بوک‌ها بخاطر نفرتی که از پروفسور دارد، تصمیم می‌گیرد جهش یافته‌ها را نابود کند. اینکه چه هدفی را در فرنچایز Marvel Cinematic Universe دنبال می‌کند، فعلاً مشخص نیست.

اما کورین (Emma Corrin)، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Harper’s Bazaar انجام دادند. کوین در بخشی از صحبت‌های خود به شخصیت کاساندرا نوا پرداخت و گفت شخصیت هانس لاندا با نقش آفرینی کریستف والتس (Christoph Waltz) در فیلم Inglourious Basterds منبع اصلی الهام برای خلق نسخه سینمایی آن بود:

یونیفرمش هر چیزی که لازم باشد بدانید را می‌گوید. اون می‌تواند پشت میز نشسته و به گفتگو بپردازد، مانند کاری که الان انجام می‌دهیم. [در عین حال] پرانرژی و خوش مشرب باشد. این موضوع بسیار اعصاب خُردکن است چون می‌تواند به بدترین انسان روی کره زمین تبدیل شود.

او در تضاد با شرورهای ترسناک است. او اجازه می‌هد بدنش حرف‌ها را بزند [استفاده از زبان بدن] و ناگهان آن روی واقعی خود را نشان می‌دهد.

شخصیت کاساندرا نوا

رایان رینولدز و هیو جکمن هم بخشی از صحبت‌های خود را به شخصیت کاساندرا نوا و عملکرد اما کورین در این نقش اختصاص دادند. طبق گفته‌های آنان، کورین قابلیت تغییر حالت در کسری از ثانیه را داشته و مثل جین وایلدر (Gene Wilder) سرشار از انرژی است. همچنین تاکید کردند نوا شروری خطرناک و غیرقابل پیش بینی است.

فیلم Deadpool and Wolverine از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ ژوئن) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments