1%
  • 10/10

احتمال حضور تیلور سوییفت در فیلم ددپول و ولورین باری دیگر قوت گرفت

رایان رینولدز همه را به بازی گرفته!!

احتمال حضور تیلور سوییفت در فیلم ددپول و ولورین باری دیگر قوت گرفت ۲۵ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
تیلور سوییفت در فیلم ددپول و ولورین

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) همیشه راه‌های خاص و منحصر به‌فردی برای اعلام کردن اخبار مهم دارد و به‌تازگی دوباره احتمال حضور تیلور سوییفت در فیلم ددپول و ولورین را مطرح کرده است.

از خبر بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین با ویدیویی کوتاه در یوتیوب گرفته تا به اشتراک گذاشتن تصویری از پرچم انتقام جویان در صفحه اینستاگرام خود، رایان رینولدز همواره از متودهای خاص و منحصر به‌فردی برای اعلام کردن اخبار مهم استفاده کرده است. اینطور که پیداست سورپرایزهای رینولدز تمامی ندارد، چراکه به‌تازگی با انتشار پستی عجیب در اینستاگرام، باری دیگر به احتمال تیلور سوییفت در فیلم ددپول و ولورین قوت بخشیده است.

شایعه جان بخشیدن تیلور سوییفت (Taylor Swift) به شخصیت دزلر در رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine اولین بار زمانی مطرح شد که مارول عمدا یا سهوا در یکی از کمیک‌های مردان ایکس از مدلی مشابه تیلور برای جلد آلبوم دزلر استفاده کرد. اوایل اتفاق خاصی نیوفتاد ولی به مرور شایعات ادامه یافتند و زمانی که این ابرستاره پاپ چند ماه پیش کنار رایان رینولدز، هیو جکمن و شان لوی میان تماشاچیان یک مسابقه فوتبال دیده شد، حدس و گمان‌ها اوج گرفتند.

ماه پیش رسانه Entertainment Weekly رسما تمامی شایعات مطرح شده را تکذیب کرده بود اما رایان رینولدز با انتشار تصویر بالا که از قضا آهنگ Evermore تیلور سوییفت در پس‌زمینه‌اش در حال پخش بود، حسابی همه را سردرگم کرده است. آیا باید انتظار دیدن تیلور سوییفت را در اولین فیلم بزرگسال استودیو مارول داشته باشیم؟ همانطور که بارها تاکید شده، باید انتظارات خود را مدیریت کنیم تا اتفاقی که برای دنباله دکتر استرنج افتاد دوباره تکرار نشود. اما با این حال می‌توان تاحدودی نسبت به دیدن این خواننده محبوب در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول امیدوار بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments