برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

بازیگر ولورین در فیلم ددپول 3 دلیل اصلی کنار گذاشتن نقش لوگان را فاش کرد

صحبت‌های شوکه‌کننده هیو جکمن!!

بازیگر ولورین در فیلم ددپول 3 دلیل اصلی کنار گذاشتن نقش لوگان را فاش کرد ۲۶ ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ولورین در فیلم ددپول 3

آقای هیو جکمن (Hugh Jackman)، بازیگر ولورین در فیلم ددپول 3، به‌تازگی دلیل اصلی کنار گذاشتن نقش جهش‌یافته نامیرای محبوب مارول بعد از شاهکار سینمایی لوگان را فاش کرده است.

وقتی هیو جکمن در سال ۲۰۱۷ با نقش ولورین خداحافظی کرد، مشخص نبود که کمپانی فاکس قرن بیستم چه برنامه‌ای برای فرانچایز آشفته مردان ایکس خود داشت. اگر ادغام دیزنی و فاکس هرگز اتفاق نمی‌افتاد و اقتباس لایو اکشن X-Men: Dark Phoenix نیز در گیشه موفق ظاهر می‌شد، به احتمال زیاد فیلم بعدی یک تیم جدید بدون ولورین را روی پرده سینما به تصویر می‌کشید.

خوشبختانه استودیو مارول و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) موفق شدند باری دیگر هیو جکمن را متقاعد کنند تا در فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در قامت جهش‌یافته نامیرای محبوب مارول ظاهر شود. اگرچه چیزی حدود هفت سال از اکران شاهکار سینمایی لوگان می‌گذرد، اما بازیگر ولورین در فیلم ددپول 3 به‌تازگی سکوت خود را شکسته و دلیل اصلی کنارگیری خود را فاش کرده است.

تقریبا ده سال پیش به این نتیجه رسیدم که از دیگر مثل گذشته از ایفای نقش ولورین لذت نمی‌برم. پروسه دردناک و سختی برای من بود، به‌همین خاطر وقتی جیمز داستان لوگان را تعریف کرد، با خودم گفتم این فرصت خوبی برای جدا شدن است.

مارول چگونه بدون آسیب به پایان لوگان، ولورین را بازگرداند؟

از وقتی دومین تریلر منتشر شده، یک تئوری در فضای مجازی دست به دست می‌شود که به‌طرز هوشمندانه‌ای میراث لوگان را حفظ می‌کند. تریلر جدید نشان داد که دنیای ددپول در معرض خطری جدی قرار دارد و ولورین تنها کسی است که می‌تواند به جهش‌یافته نامیرای پرچونه داستان کمک کند. وقتی لوگان بنا به دلایلی نامعلوم از کمک کردن امنتاع می‌ورزد و می‌گوید مشکلت هیچ ارتباطی به من ندارد، ددپول با عصبانیت می‌گوید: “وقتی دنیای خودت هم به فنا رفت همین گفتی؟” سپس مامور پارادوکس از سازمان تناقضات زمانی می‌گوید: “این ولورین کل دنیای خود را ناامید کرده است“. اوایل تریلر هم اگر دقت کنید، ولورین از چیزی ناراحت است و خودش را مسئول اتفاقات رخ داده می‌داند. او حتی به شخصی ناشناس می‌گوید: “من قهرمان نیستم“. حالا سوالی که ذهن همه را مشغول کرده این است که چه اتفاقی برای دنیای ولورین افتاده است؟

اگر به‌خاطر داشته باشید، در فیلم X-Men: The Last Stand، جین گری تحت تاثیر ققنوس تاریک قرار گرفته و کنترل قدرت‌های غیرقابل تصورش را از دست داده بود. علیرغم تلاش مردان ایکس، وضعیت جین گری از قبل هم بدتر شده بود. به‌همین دلیل لوگان سخت‌ترین تصمیم زندگی خود را گرفت و با کشتن عشقش، دنیا را از خطری جدی نجات داد. حالا طبق یک تئوری جدید، ولورین قسمت پایانی سه‌گانه ددپول، نسخه اصلی فرانچایز مردان ایکس نیست و متعلق به دنیایی موازی است که در آن اتفاقات به شکل دیگری رخ داده است. در واقع ولورین با گرفتن تصمیم خودخواهانه و نکشتن جین گری، باعث نابودی دنیای خود شده است. اینگونه هم جمله مامور پارادوکس با عقل جور درمی‌آید و هم میراث شاهکار سینمایی لوگان حفظ می‌شود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments