خالق دِدپول: با ساخته نشدن Deadpool 3 مشکلی ندارم

راب لایفرد ناامید شد

دِدپول

راب لایفرد (Rob Liefeld)، هنرمند و خالق شخصیت دِدپول اعلام کرده با ساخته نشدن Deadpool 3 مشکلی ندارد.

مدتی پیش، راب لایفرد، خالق شخصیت کمیک دِدپول، استودیوی مارول و مدیر آن را به‌خاطر ساخته نشدن قسمت سوم فیلم‌ها و غیبت آن در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول سرزنش کرد. همچنین، راب لایفلد حدود دو ماه پیش در صحبت‌هایش عنوان کرد که فایگی هیچ برنامه‌ای برای شخصیت ددپول ندارد و خودش هم نمی‌تواند تا چند سال دیگر برای چشم‌انداز Deadpool 3 هیجان‌زده باشد.

به‌تازگی این هنرمند در مصاحبه‌ای اعلام کرده که اگر سومین فیلم مارولی دِدپول ساخته نشود، مشکلی ندارد. او می‌گوید دو تجربه‌ی شگفت‌ انگیز درمورد این کاراکتر داشته که به آن‌ها بسیار افتخار می‌کند. لایفرد در ادامه می‌گوید این روزها تولید یک فیلم زمان‌بر است و با توجه به شرایط قرنطینه و ویروس کرونا، این مراحل پیچیده‌تر هم می‌شود. با توجه به صحبت‌های اخیر راب لایفرد، به‌نظر می‌رسد او از ساخته‌ شدن Deadpool 3 ناامید شده و قصد دارد نسبت به آن بی‌تفاوت باشد.

اولین فیلم دِدپول در سال ۲۰۱۶ میلادی به کارگردانی تیم میلر ساخته و منتشر شد و به‌خاطر ویژگی‌های ابرقهرمانی و شوخ طبعی کاراکتر اصلی آن، مورد توجه عده‌ی زیادی قرار گرفت. پس از مدتی، در سال ۲۰۱۸ میلادی، فیلم Deadpool 2 به کارگردانی دیوید لیچ برای دوستداران این کاراکتر جذاب عرضه شد و با استقبال خوبی هم از سمت طرفدار و هم از سمت منتقدان مواجه شد. طرفداران این فرنچایز از رایان رینولدز که بازیگر اصلی این عناوین شمرده می‌شود و نقش شخصیت دِدپول را بازی کرده، بارها درخواست کرده‌اند که قسمت بعدی این فیلم تولید شود. با این وجود، هنوز مارول در مورد ساخت Deadpool 3 صحبتی نکرده و عجیب است که این شرکت با توجه به محبوبیت زیاد این عنوان، برای تولید قسمت بعدی اقدامی نمی‌کند.

لازم به ذکر است که مارول هنوز در مورد این صحبت‌ها واکنشی نشان نداده است و نمی‌دانیم این شرکت برنامه‌ای برای تولید فیلم سوم دارد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا