تیلور سویفت در فن آرت Deadpool 3 به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود

شایعه داغ این روزهای سینمای ابرقهرمانی

تیلور سویفت در نقش دزلر

فن آرت Deadpool 3 که توسط یک هنرمند استرالیایی بنام باسلاجیک طراحی شده، روی تیلور سویفت در نقش دزلر تمرکز دارد.

 حدوداً یک سال پیش شایعه‌ای در فضای مجازی مطرح شد مبنی بر اینکه تیلور سویفت (Taylor Swift) همبازی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) در Deadpool 3 خواهد بود. رینولدز به مطرح شدن چنین شایعه‌ای واکنش نشان داد و گفت او و اعضای خانواده‌اش از طرفداران پروپاقرص خواننده و ترانه نویس آمریکایی بوده و اگر شخصاً تمایل داشته باشد، استقبال خواهد کرد. اظهارات نه چندان نویدبخش رینولدز باعث شد این شایعه کنار گذاشته شود.

یکی از افشاگران صنایع سینما و تلویزیون چندی پیش مدعی شد حضور تیلور سویفت در ددپول 3 حقیقت داشته و قرار است بعنوان یک جهش یافته و ابرقهرمان به نام دزلر (Dazzler) جلوی دوربین بیاید. ادعای او چندان مورد توجه قرار نگرفت تا اینکه تصاویری از حضور سویفت، رایان رینولدز، هیو جکمن و شان لوی (Shawn Levy) در یک ورزشگاه منتشر شد. نکته جالب ماجرا اینجا بود که همگی کنار هم نشسته و حتی همزمان از مجموعه ورزشی خارج شدند.

باسلاجیک (Bosslogic) یک هنرمند استرالیایی بوده و بواسطه طرح‌هایی که زده به شهرت رسیده است. او اخیراً فن آرت Deadpool 3 را در اکانت اینستاگرم خود قرار داده که روی تیلور سویفت در نقش دزلر تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

دزلر با نام واقعی آلیسون بلر نخستین بار در فوریه سال ۱۹۸۰ میلادی معرفی شد. او یک جهش یافته بوده و قادر است امواج صدا را به نور یا امواج انرژی تبدیل کرده و از آن صدمه وارد کردن به دشمنان بهره ببرد. بلر همچنین در کمیک بوک‌ها تنها یک ابرقهرمان نبوده و بعنوان خواننده‌ای مشهور شناخته می‌شود. در ضمن، دزلر در گروه‌های متعددی عضویت داشته که برای مثال می‌توان به مردان ایکس (X Men) اشاره کرد.

فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه ۲۰۲۴) به سینماها خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا