1%
  • 0/10

صحبت‌های کارگردان فیلم Deadpool 3 درمورد احتمال تاخیر در تاریخ اکران

وضعیت مبهم قسمت پایانی سه‌گانه ددپول

صحبت‌های کارگردان فیلم Deadpool 3 درمورد احتمال تاخیر در تاریخ اکران ۰ ۲۶ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
کارگردان فیلم Deadpool 3

کارگردان فیلم Deadpool 3 به‌تازگی درباره احتمال به‌تعویق افتادن تاریخ اکران فیلم پیرو ادامه داشتن اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) صحبت کرده است.

از متوقف شدن روند تولید و فیلمبرداری پیرو اعتصابات اتحادیه بازیگران گرفته تا حذف شدن نام پروژه از جدول اکران به‌روزشده دیزنی، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول با بازی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) مسیر پرفراز و نشیب طولانی را طی کرده است. همانطور که قبلا به کررات اشاره شده، این فیلم اهمیت و نقش بسزایی در شکل‌گیری آینده دنیای سینمایی مارول دارد، چراکه اولین قدم استودیو مارول به سوی تولید محتوای بزرگسال (R-Rated) و همچنین باز کردن پای جهش‌یافته‌ها به فرانچایز محسوب می‌شود.

شاون لوی (Shawn Levi) که کارگردانی پروژه را برعهده دارد و از دوستان صمیمی رایان رینولدز و هیو جکمن است، به‌تازگی در مصاحبه اخیر خود با The Wrap خاطرنشان کرده که تاریخ اکران Deadpool 3 همچنان در خطر است. لوی با اشاره به اینکه “اعتصاب بازیگران و توقف طولانی در تولید، تاریخ اکران را در معرض خطری جدی قرار داده است”، اظهار تاسف کرد و گفت بااینکه کارگردان پروژه است، اما از هیچ چیزی خبر ندارد.

کاش می‌دانستم. من حتی نمی‌دانم که آیا ما تاریخ اکران مشخصی داریم یا نه. اشتباه برداشت نکنید، من می‌دانم مارول برای ماه می سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی کرده بود اما با ادامه داشتن اعتصاب بازیگران و همچنین توقف طولانی در تولید، دیگر از هیچ چیزی اطمینان ندارم. ما نیمی از پروسه فیلمبرداری و تدوین را پشت سر گذاشتیم و در این مرحله بی‌صبرانه منتظریم تا بتوانیم سر کارمان برگردیم و فیلمی که طرفداران برای تماشا کردنش لحظه شماری می‌کنند را برای اکران در تاریخ وعده داده شده، آماده کنیم.

بنا به دلایلی نامشخص، اتحادیه بازیگران هنوز نتوانسته‌اند با اتحادیه تهیه‌کنندگان فیلک و سریال (AMPTP) به توافقی منصفانه برسند، به‌همین جهت اعتصابات و به‌تعویق افتادن پروژه‌های بزرگ همچنان ادامه دارد. متاسفانه برنامه فاز پنجم دنیای سینمایی مارول در وضعیت عجیبی قرار دارد، زیرا به‌تازگی استودیو مارول نویسندگان ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again را به دلیل بد بودن فیلمنامه اخراج کرده و روند تولید سایر آثار سینمایی و تلویزیونی فاز پنجم نیز همگی با تاخیرهای متعددی مواجه شدند. به‌همین خاطر به‌تعویق افتادن قسمت پایانی سه‌گانه ددپول خیلی دور از ذهن نیست.

در حال حاضر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments