شایعه‌ها از نقش پررنگ ددپول در آینده‌ی دنیای سینمایی مارول خبر می‌دهند

رایان رینولدز در آستانه‌ی تبدیل شدن به پردرآمدترین بازیگر مارول قرار دارد

سرنوشت شخصیت ددپول

با توجه به شایعه‌ای که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، استودیوی مارول می‌خواهد شخصیت ددپول نقش مهمی در آینده‌ی دنیای سینمایی‌اش ایفا کند.

همزمان با پروژه‌ی Deadpool 2 که روند ساخت را پشت سر می‌گذاشت، فاکس قرن بیستم کار روی قسمت سوم را آغاز کرد. پس از اینکه دنباله‌ی Deadpool توانست به فروش قابل‌توجه ۷۸۵ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد، تقریبا تمامی کارشناسان و مخاطبان نسبت به ساخته شدن قسمت سوم اطمینان پیدا کردند اما در ادامه اتفاقی غیرمنتظره رخ داد. والت دیزنی با پرداخت ۷۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار فاکس و تمامی امتیازهای آن را خریداری کرد. دیزنی سپس دستور داد همه‌ی پروژه‌های مرتبط با مردان ایکس از جمله سومین اقتباس سینمایی ددپول و همچنین فیلم اختصاصی ایکس فورس لغو شوند.

فیلم‌های ددپول با رده‌بندی سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۸ سال) ساخته شده بودند اما دنیای سینمایی مارول با رده‌بندی سنی PG (نامناسب برای افراد زیر ۱۳ سال) شناخته می‌شود. همین مسئله هم نگرانی‌هایی را در میان طرفداران به وجود آورد مبنی بر اینکه مارول ممکن است وید ویلسون را کنار بگذارد. نگرانی‌ها ادامه داشت تا اینکه باب ایگر (Bob Iger) رئیس وقت دیزنی صراحتا اعلام کرد ددپول به دنیای سینمایی خواهد پیوست. از آن زمان تاکنون اخبار چندانی پیرامون Deadpool 3 منتشر نشده و تنها می‌دانیم این فیلم مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد اما هنوز چراغ سبز نهایی را دریافت نکرده است.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از اینسایدرهای مشهور و قابل‌اعتماد صنعت سینما و تلویزیون اخیرا ادعایی را مطرح کرد که به طور حتم شنیدنش برای طرفداران شخصیت ددپول هیجان‌انگیز خواهند بود. او گفت برخلاف سکوت سنگینی که مارول و مدیرانش در قبال وید ویلسون اختیار کرده‌اند، این استودیو برنامه‌های بزرگی برای هالک‌پول دارد که شامل حضور در چندین اثر مورد انتظار می‌شود. از همین رو، رقم پیشنهاد شده به رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بسیار هنگفت بوده و در صورت نهایی شدن، به بزرگ‌ترین قراردادی تبدیل می‌شود که مارول با یکی از بازیگران خود به امضا رسانده است. مطابق انتظار، ریچمن نتوانست به رقم قرارداد دسترسی پیدا کند.

یکی دیگر از مسائلی که باعث نگرانی طرفداران شده بود، میزان دخالت رایان رینولدز در روند ساخت قسمت‌های اول و دوم Deadpool بوده است. او در کنار ایفای نقش اصلی، در تیم‌های نویسندگی و تهیه‌کنندگی هر دو فیلم حضور داشته و تاثیر زیادی روی تصمیم‌گیری‌هایی نهایی گذاشته است؛ شرایطی که احتمالا در آینده شاهدش نخواهیم بود. همان‌طور که می‌دانید، کوین فایگی (Kevin Feige) اصلا تمایل ندارد بازیگران نقش چندانی در روند آماده‌سازی فیلمنامه یا دیگر فرآیندهای مهم داشته باشند. برای اثبات این ادعا می‌توان ادوارد نورتون (Edward Norton) را نام برد که به خاطر اختلاف نظر مجبور شد نقش هالک را کنار بگذارد. ظاهرا رینولدز با شرایط جدید کنار آمده و قصد ندارد دخالت چندانی روی تصمیم‌گیری‌ها داشته باشد.

از آن‌جایی که ساخت Deadpool 3 هنوز به صورت رسمی تایید نشده، این پروژه‌ی مورد انتظار در حال حاضر هیچ گونه تاریخ اکرانی ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا