تماشا کنید: تریلر مراسم رونمایی از اطلاعات بازی Dead Space Remake منتشر شد

منتظر انتشار اطلاعات جدید از Dead Space Remake طی روزهای آتی باشید

پس از گذشت حدودا یک دهه از انتشار بازی Dead Space 3، نسخه جدید این بازی بالاخره معرفی شد و حال باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی باشیم. البته گمان می‌رود که زمان زیادی تا انتشار این بازی مانده و نباید منتظر آن در آینده نزدیک باشیم.

پس از معرفی نسخه ریمیک بازی محبوب Dead Space، ما به شدت منتظر انتشار اطلاعات تازه از این بازی بوده‌ایم، ولی الکترونیک آرتز تا امروز سکوت کرده بود و هیچ اطلاعاتی مهمی از این پروژه مورد انتظار منتشر نکرده بود. امروز بالاخره تیم پشت پرده این بازی یعنی Motive تاریخ انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی را معرفی کرد. ۱۱ مارس، برابر با ۲۰ اسفند ماه سال جاری منتظر اطلاعات جدید از جمله میزان پیشرفت مراحل توسعه و کلیت بازی مورد انتظار Dead Space باشید.

استودیو Motive به استثنا معرفی مراسم مربوط به این بازی در صفحه توییتر، تریلری یک دقیقه‌ای از مراسم روز ۲۰ اسفند نیز منتشر کرد که می‌توانید آن را مشاهده کنید. اگر از همراهان قدیمی این سری بازی ترسناک باشید، صداهایی آشنا از این تریلر به گوش شما می‌رسد و در همین حین نگاهی کوتاه به آیزاک کلارک (Isaac Clark)، شخصیت اصلی بازی خود داریم. همانطور که پیش‌تر اعلام شد، تیم Motive این مراسم را جهت نگاهی به میزان پیشرفت مراحل توسعه برپا می‌کند و از همین رو انتظار می‌رود که تاریخ انتشار این بازی اعلام نشود!

تا به حال، ما فقط می‌دانیم که این بازی ریمیک کامل از نسخه اول Dead Space بوده و تیم توسعه دهنده قصد داری جانی تازه به این سری بازی ببخشد. تیم Motive همچنین استفاده از موتور گرافیکی فراست‌بایت (Frostbite)، موتور گرافیکی استفاده شده برای برخی از نسخه‌های سری بازی‌های Battlefield و Star Wars را تایید کرد. فیلیپ دوشارم (Phillippe Ducharme) تهیه کننده ارشد استودیو Motive هدف خود را مدرنیزه کردن نسخه اصلی بازی Dead Space اعلام کرد. دیگر هدف آن‌ها توسعه این بازی به نحوی است که نه تنها طرفداران قدیمی، بلکه تازه واردها به دنیای Dead Space بتوانند با این بازی ارتباط برقرار کنند.

سری بازی Dead Space اولین بار طی سال ۲۰۰۸ و توسط استودیو Visceral Games منتشر شد و ما در قالب آیزاک کلارک در دنیایی تیره و تار به مبارزه با موجوداتی بیگانه می‌پرداختیم. نسخه دوم سری بازی Dead Space طی سال ۲۰۱۱ و سومین نسخه آن طی سال ۲۰۱۳ منتشر شد. متاسفانه استودیو Visceral Games طی سال ۲۰۱۷ به طور کامل بسته شد. نظر شما درباره نسخه ریمیک بازی Dead Space چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند موفقیت سه نسخه اصلی را به دست آورد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا