تماشا کنید: ویدئویی از گیم‌پلی ریمیک Dead Space منتشر شد

بازگشت آیزاک

تماشا کنید: ویدئویی از گیم‌پلی ریمیک Dead Space منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

سرانجام ویدئویی از گیم‌پلی نسخه‌ی ریمیک بازی Dead Space منتشر شد و آقای گانر رایت در نقش آیزاک، بازگشته است!

طی یک نمایش مخصوص، دولوپر‌های شاغل در Motive Studio با نمایش گیم‌پلی ریمیک بازی به شدت محبوب Dead Space، حسابی طرفداران این بازی را به وجد آوردند. طی این نمایش، رومن کامپوس اوریولا و فیلیپ دوچارم که به ترتیب Creative Director و Senior Producer این بازی هستند، به سراغ المان‌های اصلی این نسخه‌ی ریمیک رفتند. آن‌ها همچنین اعلام کردند که سعی داشته‌اند تا این ریمیک به نسخه‌ی اصلی بسیار وفادار باشد. البته آنان صحنه‌هایی از این ریمیک را با ما به اشتراک گذاشتند تا بدانیم که همه چیز به خوبی پیش می‌رود و جای نگرانی نیست.

علاوه بر این ویدئو و پیشرفت گرافیکی بسیار هیجان‌انگیز، Motive Studio یک سورپرایز دیگر را نیز برای طرفداران رو کرد. وقتی که صحبت از حرف زدن کارکتر اصلی این سری یعنی آیزاک کلارک شد، ناگهان گانر رایت، صداپیشه‌ی آیزاک، وارد استریم شد و مشخص گردید که او قرار است باری دیگر صداپیشه‌ی آیزاک در نسخه‌ی ریمیک Dead Space باشد.

Motive Studio همچنین اعلام کرد که بازگشت گانر رایت، به منزله‌ی زیاد صحبت کردن آیزاک نیست و قرار است به ندرت، شاهد صحبت کردن این کارکتر باشیم تا اتمسر این بازی درست مثل نسخه‌ی اول سری ترسناک‌ و رعب‌آور باشد.

نسخه‌ی ریمیک بازی Dead Space در ماه ژوئیه معرفی گردید و قرار است این بازی سال آینده‌ی میلادی روی پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اکس/اس منتشر شود.

نظر شما در مورد ریمیک بازی خاطره‌انگیز Dead Space چیست؟ چه قسمتی از این سری توانسته شما را به قدری بترساند که کنسول/پی‌سی خود را خاموش کنید و به کاری دیگر مشغول شوید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را در مورد این سری بخوانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا