مرگ یکی از شخصیت های فیلم نگهبانان کهکشان ۳ قطعی خواهد بود

عادت بد این فرنچایز بازهم تکرار می‌شود؟!

شخصیت های فیلم نگهبانان کهکشان ۳

مرگ یکی از شخصیت های فیلم نگهبانان کهکشان ۳ صحبتی است که توسط جیمز گان، کارگردان این اثر به صورت غیرمستقیم عنوان شده است.

کارگردان اثر Guardians of the Galaxy Vol. 3، جیمز گان (James Gunn)، عنوان کرد که در این فیلم حداقل یکی از ابرقهرمان‌ها به پایان راه خود خواهد رسید. هیجانات طرفداران Guardians of the Galaxy Vol. 3 با پخش شدن سکانسی احساسی در تریلر خاص این اثر به اوج خود رسیده، زیرا به نظر می‌رسد که حداقل یکی از ابرقهرمانان این گروه کشته خواهد شد.

جیمز گان حتی به تئوری یکی از طرفداران در مورد مرگ یکی از قهرمانان در Guardians of the Galaxy Vol. 3 اینگونه پاسخ داد که ممکن است بخش‌هایی از ‘گفته‌های او درست باشد. در هر صورت سازنده فیلم جزییات زیادی در مورد سورپرایز موجود در این اثر نداده است. هرچند با وجود اینکه تنها ۶ ماه تا انتشار فیلم باقی مانده، نکات مرموزی درمورد فیلم افشا می‌شود.

جیمز گان از مرگ‌های Guardians of the Galaxy Vol. 3 می‌گوید!

شخصیت های فیلم نگهبانان کهکشان ۳

با توجه به انتشار تریلر Guardians of the Galaxy Vol. 3، کارگردان این اثر یعنی جیمز گان، آن را با عنوان «پایان یک دوران» در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. این موضوع باعث شد تا یکی از طرفداران جواب جالبی را در رابطه با روش دنیای سینمایی مارول (MCU) در خصوص عناوینی که با نگهبانان (Guardians) بعد از نسخه سوم، مرتبط هستند بدهد.

این واقعا به معنی پایان یک دوران نیست، چون مارول (Marvel) به ساختن فیلم‌هایی که شخصیت‌های نگهبانان کهکشان داخلش بازی می‌کنند همچنان ادامه میده، مثل فیلم Thor: Love and Thunder.

هرچند که جیمز گان به صورت ساده اینگونه جواب داد که:« نه همه آن‌ها» که به نظر این موضوع را تأیید می‌کند که همه شخصیت های فیلم نگهبانان کهکشان ۳ از اتفاقات قسمت سوم جان سالم به در نخواهند برد و در عناوین بعدی MCU دیگر حضور نخواهند داشت.

کدام نگهبان در قسمت سوم خواهد مرد؟!

پیش‌بینی خیلی از طرفداران این است که شاید راکت (Rocket) با یک فداکاری برای متوقف کردن سازنده شرور خود یعنی High Evolutionary می‌تواند در لیست کسانی که ممکن است کشته شوند حضور داشته باشد. با توجه به جستجو در گذشته راکت و همچنین مقابله با ابرشروری که مربوط به اوست، این احتمال که شخصیت راکت جزو گزینه‌های کشته شدن است، بسیار بالاست و با داستان فیلم نیز همخوانی بسیاری دارد.

همچنین توقعات بسیار بالایی وجود دارد که شخصیت درکس (Drax) نیز به پایان راه خود رسیده باشد، خصوصاً بعد از اظهارات دیو باتیستا (Dave Bautista) که تأکید کرد این آخرین حضور شخصیت او در MCU خواهد بود. با توجه به گفته بسیار مطمئن از سوی این بازیگر پس می‌توان نام او را نیز در میان کاندیدهای احتمالی قرار داد.

با وجود این حرف‌ها، خالی از لطف نیست که در مورد شخصیت‌هایی که در امان هستند نیز صحبت کنیم که گامورا (Gamora) در صدر این لیست قرار داد، چرا که او در حال حاضر یک مرگ را در Avengers: Infinity War تجربه کرده است. در همین حال کریس پرت (Chris Pratt) در نقش استار لرد (Star-Lord) نیز در میان افرادیست که می‌توان ادامه حضور او بعد از Guardians of the Galaxy Vol. 3 در عناوین بعدی مارول را بسیار محتمل دانست.

با توجه به همه این سخن‌ها، جمله «نه همه آن‌ها» از سوی جیمز گان می‌تواند به صورت تئوری این معنی را بدهد که شاید در این عنوان بیش از یک مرگ را شاهد باشیم. اما با وجود اینکه Guardians of the Galaxy Vol. 3 به احتمال خیلی قوی پایان این فرنچایز و پایان تعدادی از شخصیت‌های ان است، اما همچنان تعدادی از افراد گروه نگهبانان در فیلم‌های بعدی MCU حضور خواهند داشت.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 در ۵ می سال ۲۰۲۳ برابر با ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اکران خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا انتظار مرگ شخصیت های فیلم نگهبانان کهکشان ۳ را از پیش داشتید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا