برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

منتظر نسخه بعدی Saints Row در Summer Games Fest نباشید

به مانند چند بازی دیگر!

منتظر نسخه بعدی Saints Row در Summer Games Fest نباشید ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
Saints Row

به نظر می‌رسد که بازی‌های Saints Row ،Metro ،Dead Island و TimeSplitters در رویداد Summer Games Fest حضور نخواهند داشت. همچنین Deep Silver اعلام کرده که این بازی‌ها در E3 نیز نخواهند بود.

کمپانی Koch Media یکی از ناشر‌هایی محسوب می‌شود که چندین بازی(مثل Back 4Blood) را برای نمایش در Summer Games Fest تدارک دیده است و مدتیست که بسیاری از افراد، انتظار یک رونمایی جدید از کمپانی مثل نسخه بعدی Saints Row و یا نسخه‌ی ریمستر TimeSplitters را دارند اما از قرار معلوم، همه‌ی پیشبینی‌ها و انتظارات نقش بر آب شد!

Deep Silver که زیرمجموعه‌ی Koch Media محسوب می‌گردد. در توییتر اعلام کرده که بازی‌های Saints Row ،Metro ،Dead Island و TimeSplitters در رویداد Summer Games Fest و E3 حضور نخواهند داشت. آن‌ها نوشته‌اند که نمایش Koch Media در تاریخ ۲۱ خرداد (مصادف با ۱۱ ژوئن) برگزار خواهد شد و بی‌صبرانه منتظر عکس‌العمل‌های طرفداران هستند.

البته ممکن است که بازی‌هایی مثل Chivalry 2 ،King Bounty 2،Chorus (که در تاریخ هشتم ژوئن منتشر خواهد شد) نیز در این رویداد و یا در E3 حضور داشته باشند. رویداد E3 در تاریخ ۱۲ ژوئن (مصادف با ۲۲ خرداد) آغاز و در تاریخ ۱۵ ژوئن(۲۵ خرداد) به اتمام خواهد رسید. کمپانی‌های بزرگی نیز مثل اسکوئر انیکس، نینتندو، یوبیسافت و بتزدا در این رویداد، نمایش خواهند داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل‌تر می‌توانید برنامه کامل رویداد E3 را بررسی کنید.

توییت دیپ سیلور به شکل زیر بود:

کمپانی مادر ما یعنی Koch Media در تاریخ ۱۱ ژوئن در Summer Games Fest حضور خواهد داشت. لازم به ذکر است که بازی‌های Saints Row ،Metro ،Dead Island و TimeSplitters در این رویداد (و در E3) حضور نخواهند داشت.

نظر شما در این مورد چیست؟ فکر می‌کنید که Koch Media چه برنامه‌ای را برای دو رویداد مهم پیش رو دارد؟ ممنون می‌شویم که پیش‌بینی‌های خود از Summer Games Fest و E3 را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments