1%
  • 0/10

زمان حدودی انتشار سریال Creature Commandos مشخص شد

اولین پروژه DC Universe

زمان حدودی انتشار سریال Creature Commandos مشخص شد ۰ ۰۷ دی ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
انتشار سریال Creature Commandos

جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی (DC Universe) و رئیس استودیو دی سی (DC Studios) به تازگی زمان حدود انتشار سریال Creature Commandos را فاش کرده است. این اثر مورد انتظار اولین پروژه دنیای دی سی خواهد بود.

با اکران فیلم Aquaman and the Lost Kingdom کار دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) به پایان رسید و اکنون طرفداران خود را برای آغاز ریبوت آن که دنیای دی سی نام دارد و جیمز گان رهبری‌اش می‌کند، آماده می‌کنند. اولین پروژه دنیای سینمایی جدید دی سی یک سریال انیمیشنی با نام Creature Commandos خواهد بود که جیمز گان فیلمنامه تمام هفت قسمت آن را نوشته است و زمینه را برای آغاز کار آثار لایو اکشن این مجموعه سینمایی جدید فراهم خواهد کرد. شخصیت جان اکونومموس (John Economos) از سریال Peacemaker و ویسل (Weasel) از فیلم The Suicide Squad از جمله شخصیت‌هایی هستند که در این مجموعه تلویزیونی مورد انتظار حضور خواهد داشت.

حالا به تازگی جیمز گان در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی تردز به طور رسمی زمان حدودی انتشار سریال Creature Commandos را مشخص کرده است. او در ابتدا اعلام کرد که این مجموعه تلویزیونی در سال ۲۰۲۴ روی آنتن خواهد رفت و در ادامه نیز در پاسخ به یکی از طرفدار تائيد کرد که این سریال در اواخر سال ۲۰۲۴ پخش خواهد شد.

البته این سریال قرار نیست تنها اثر اقتباسی از کتاب‌های کمیک دی سی در سال ۲۰۲۴ باشد، زیرا دنباله مورد انتظار فیلم تحسین شده Joker یعنی Joker: Folie à Deux نیز که بخشی از Elseworlds دنیای دی سی است هم در سال ۲۰۲۴ اکران می‌شود. بعد از آن نیز در سال ۲۰۲۵ شاهد اکران اولین فیلم سینمایی دنیای دی سی یعنی Superman: Legacy خواهیم بود.

در حالی که یک سریال انیمیشنی انتخاب معمولی برای شروع یک دنیای سینمایی به نظر نمی‌رسد، اما پس از عملکرد ضعیف فیلم‌های اخیر دنیای توسعه‌یافته دی سی، باید کمی صبر داشت تا جیمز گان بتواند آثاری شایسته را به طرفداران ارائه دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments