1%
  • 0/10

آیا نوبت به معرفی بازیگر جدید بتمن رسیده است؟

جیمز گان پاسخ می‌دهد

آیا نوبت به معرفی بازیگر جدید بتمن رسیده است؟ ۰ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر جدید بتمن

در حالی که مدت زیادی از معرفی بازیگر جدید سوپرگرل نمی‌گذرد، منابع غیررسمی مدعی شده‌اند نفر بعدی‌ای که معرفی می‌شود، بازیگر جدید بتمن است.

فرنچایز DC Universe در سال جاری میلادی فعالیت خود را آغاز کرده و یکی از آثار سینمایی در فصل نخست آن، فیلم The Brave and the Bold است که اقتباسی از کمیک بوک‌های بتمن به شمار می‌رود. این اثر را اندی موسکیتی (Andy Muschietti) کارگردانی می‌کند که با ژانر ابرقهرمانی غریبه نبوده و فیلم نه چندان موفق The Flash را در پرونده هنری خود دارد.

دی سی یونیورس طی ماه‌های گذشته تعدادی از بازیگران اصلی خود را شناخته است. در ابتدا اعلام شد دیوید کورنسوت (David Corenswet) بعنوان کلارک کنت جدید سینما جلوی دوربین می‌رود. اخیراً هم میلی آلکاک (Milly Alcock) به فرنچایز جدید دی سی پیوست تا نسخه متفاوتی از سوپرگرل را به تصویر بکشد. در حالی که مدت زیادی از انتخاب آلکاک نمی‌گذرد، شایعه‌هایی درباره ابرقهرمانی بعدی که بازیگر خود را می‌شناسد، به گوش رسید.

چارلز مورفی (Charles Murphy) یک افشاگر بوده و اخیراً مدعی شده بازیگر جدید بتمن (Batman) در آینده نزدیک انتخاب می‌شود. در حالی که مدت زیادی از مطرح شدن این ادعا نمی‌گذشت، جیمز گان واکنش نشان داد و آن را رد کرد:

این سوال را بطور مداوم از من می‌پرسند. نمی‌دانم منبعش کیست اما کاملاً اشتباه است. هنوز فیلمنامه‌اش نوشته نشده است.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، فیلم The Brave and the Bold نسخه متفاوتی از بتمن را به تصویر می‌کشد. در این داستان، دیمین فرزند واقعی و صد البته نامشروع بروس وین بوده که نزدیک به ۱۰ سال از وجودش خبر نداشت. او همچنین تعلیم دیده تا یک قاتل باشد.

جیمز گان مدت‌ها پیش گفته بود تا زمانی که فیلمنامه یک اثر تکمیل نشود، به سراغ انتخاب بازیگرانش نمی‌رود. با در نظر گرفتن این جمله، هر شایعه‌ای که قبل از تکمیل فیلمنامه The Brave and the Bold درباره بازیگرانش می‌شنویم، بدون شک دروغ خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments