باتیستا و رد پیشنهاد بازیگری در Fast & Furious برای ایفای نقش در فیلم Gears of War!

باتیستا به‌دنبال بازیگری در نقش مارکوس فنیکس

باتیستا و رد پیشنهاد بازیگری در Fast & Furious برای ایفای نقش در فیلم Gears of War! نیما خدارحمی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
رد پیشنهاد بازیگری در Fast and Furious توسط باتیستا

علاقه دیو باتیستا (Dave Bautista) بازیگر محبوب این روزهای سینمای جهان به بازی Gears of War طی یکی از مصاحبه‌های قدیمی او مشخص شده بود. حال او از رد کردن پیشنهاد بازیگری در فیلم سریع و خشن به‌منظور ایفای نقش در فیلم Gears of War صحبت می‌کند.

ستاره فیلم Army of the Dead یعنی دیو باتیستا اعلام کرد که برای ایفای نقش در فیلم Gears of War پیشنهاد بازیگری در فیلم Fast & Furious را رد کرده است. سری فیلم Fast & Furious اولین بار در سال ۲۰۰۱ با حضور وین دیزل (Vin Diesel) و پال واکر (Paul Walker) به‌عنوان نقش‌های اصلی توانست خود را درمیان بهترین فیلم‌های این سال قرار داده و پس از آن شاهد اکران ۷ نسخه اصلی دیگر، به‌همراه یک اسپین‌آف و چندین پروژه دردست ساخت بوده‌ایم. سری Fast & Furious توانسته در مجموع فروشی نزدیک به ۶ میلیارد دلار را برای خود ثبت کند. جدیدترین عنوان از این سری نیز در روز ۲۵ ژوئن سال ۲۰۲۱، برابر با ۳ مرداد سال ۱۴۰۰، پس از چندین مرتبه مواجهه با تاخیر به‌دلیل همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ با نام F9: The Fast Saga اکران خواهد شد.

درسوی دیگر اولین نسخه سری بازی Gears of War اولین مرتبه در سال ۲۰۰۶ انتشار یافت که توانست لقب پرفروش‌ترین نسخه اول از یک سری توسعه یافته توسط اپیک گیمز را کسب کند. داستان این بازی در سیاره‌ای شبیه به زمین با نام Sera رخ داده و نیروهای Coalition برای مقابله با دشمنان انسان‌ها که با نام Locust Horde شناخته می‌شوند، تلاش می‌کنند. سه نسخه ابتدایی این سری بازی با تمرکز بر شخصیت مارکوس فنیکس (Marcus Fenix) و یاران او پیش رفته و این درحالی‌ست که تمرکز نسخه چهارم بر پسر مارکوس با نام جی.دی. (J.D.) و تمرکز نسخه پنجم بر کیت دیاز (Kait Diaz) است.

طی مصاحبه باتیستا با وبسایت Collider درباره فیلم آینده خود به کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder)، او به تلاش خود برای دست یابی به نقش بین (Bane) در یکی از نسخه‌های سری فیلم‌های بتمن اشاره داشت که به گفته او برادران وارنر رغبتی برای سپردن این نقش به او نداشته‌اند. باتیستا در ادامه اشاره داشت که اتفاقی نسبتا مشابه در استودیو Universal Pictures و سری فیلم سریع و خشن نیز رخ داده است. باتیستا در این باره گفت:

نمی‌خواهم بهانه بیاورم. من شانس حضور در استودیو برادران وارنر را داشتم. آن‌ها درباره چیزهای مختلفی با من صحبت کردند و من گفتم «هی، بیایید درباره شخصیت بین صحبت کنیم.» این اتفاق یک مرتبه دیگر برای من رخ داد و آن‌ها درباره سری فیلم سریع و خشن با من صحبت کردند و من گفتم «من علاقه‌ای ندارم، بیایید درباره مارکوس فنیکس صحبت کنیم.»

فیلم Gears of War مدت‌های زیادی‌ست که توسط چندین استودیو دردست ساخت بوده و البته حق و حقوق این فیلم به‌طور کامل در اختیار استودیو Universal Pictures است. آخرین اخبار منتشر شده از این فیلم به تابستان ۲۰۱۹ برگشته و تفاوت جهان فیلم با جهان این بازی را تایید کرده است. اگر نگاهی به فیلم‌های استودیو Universal Pictures داشته باشیم، متوجه می‌شویم که آن‌ها به‌دنبال استفاده یکی از بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy در قسمت هشتم یا نهم سری سریع و خشن یا ادامه اسپین‌آف Hobbs & Shaw بوده‌اند. با حضور برادر دام تورتو (Dom Toretto) در قسمت نهم سری اصلی یا حضور تمام خانواده هابز در اسپین‌آف Hobbs & Shaw، ارائه پیشنهاد به دیو باتیستا برای ایفای نقش کاملا به‌جا و منطقی بوده و بدون شک بسیاری از طرفداران از دیدن او در این سری لذت خواهند برد.

شکی نیست که شخصیت بازیگری دیو باتیستا برای فیلم Gears of War و مارکوس فنیکس بسیار مناسب بوده و هیکل پر، قدرت نفوذ به مناطق دشمن، شکل و شمایل شخصیتی جنگ‌افروز و کنایه‌های ریز همگی باتیستا را شخصیتی مناسب برای ایفای نقش فنیکس به‌منظور معرفی این بازی دوست داشتنی به سینما می‌کنند.

تنها چیزی که حال از آن مطمئن هستیم، نبود دیو باتیستا در فیلم F9: The Fast Saga بوده و باید دید در آینده باتیستا در کدام فیلم ایفای نقش می‌کند. شما چه فکری می‌کنید؟ آیا باتیستا می‌تواند بازیگری مناسب برای ایفای نقش فنیکس بوده یا شما بازیگری مناسب‌تر را در ذهن دارید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا