بازی Dark Souls 3 را اکنون با نرخ فریم ۶۰ در کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس تجربه کنید

روان‌تر از همیشه از مرگ برخیزید!

نرخ فریم ۶۰ بازی Dark Souls 3

سومین دنباله از مجموعه‌ی دارک سولز استودیوی فرام‌سافتور، جدیدترین عنوانی است که به جمع بازی‌هایی که از قابلیت FPS Boost در کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس پشتیبانی می‌کنند اضافه شده است.

طبق گفته‌های مدیر اجرایی تیم ایکس‌باکس، اجرای قابلیت FPS Boost برای بازی Dark Souls 3 نیازمند تکنیک خاصی بود تا به این ترتیب بازی این عنوان بتواند با ۶۰ فریم بر ثانیه روی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت اجرا شود. او در ادامه از پشتیبانی همکاران خود در فرام‌سافتور و بندای نامکو تشکر کرد. 

متاسفانه هر چند فریم ریت این عنوان دچار ارتقا شده است اما همچنان همانند ورژن نسل هشتمی خود روی ایکس‌باکس وان، با رزولوشن 900p اجرا می‌شود. به دنبال این ارتقا، بازی دارک سولز 3 با ورژن خود روی کنسول پلی‌استیشن 5 که از زمان عرضه‌ی کنسول‌ها از ماه نوامبر این بازی را با فریم ریت ۶۰ اجرا می‌کرد، در یک سطح قرار گرفت. البته لازم به ذکر است که این بازی روی کنسول نسل نهمی سونی با رزولوشن 1080p قابل اجرا است.

بازی Dark Souls 3 در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این اثر با سیستم مبارزه، جلوه‌های بصری و طراحی کلی دنیا مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و تاکنون توانسته بیش از ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برساند. با این میزان فروش، فرنچایز دارک سولز تا اینجای کار ۲۷ میلیون نسخه فروش داشته است.

استودیوی ژاپنی فرام‌سافتور در حال کار روی عنوان بعدی خود به نام بازی Elden Ring است. این عنوان اولین بار در مراسم E3 سال ۲۰۱۹ با تیزری مرموز و هیجان‌انگیز به نمایش در آمد و تا دو سال خبری از آن نبود تا اینکه در نهایت در مراسم Summer Game Fest که چندی پیش برگزار شد نمایش دیگری داشت.

در این تریلر که رازهای زیادی را درون خود جای داده بود، ضمن نشان دادن گیم‌پلی و داستان کلی بازی، از تاریخ انتشار آن رونمایی شد. الدن رینگ هر چند دنباله‌ای برای سری سولز محسوب نمی‌شود اما گیم‌پلی آن به شدت از این فرنچایز الهام گرفته است. بازی Elden Ring در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱ مصادف با ۱ بهمن ماه برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید نحوه‌ی روشن کردن قابلیت FPS Boost در کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس را در وب‌سایت سرگرمی مطالعه کنید.   

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا