وینسنت دینافریو به اخراج شدن کارگردان و نویسندگان سریال دردویل واکنش نشان داد

سریال برای فصل دوم تمدید شد!

وینسنت دینافریو به اخراج شدن کارگردان و نویسندگان سریال دردویل واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۲ مارول
سریال جدید دردویل

وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio) که در مجموعه سه فصلی دردویل نتفلیکس به ایفای نقش کینگ پین پرداخته، به‌تازگی به قضیه اخراج شدن کارگردان و نویسندگان سریال دردویل پیرو تغییر برنامه مارول واکنش نشان داده است.

اوایل امروز، نشریه هالیوود ریپورتر در گزارشی رسمی تایید کرد که استودیو مارول کارگردان و نویسندگان ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again را اخراج کرده تا داستانی دارک مناسب با استانداردهای مجموعه سه فصلی دردویل نتفلیکس روایت کند. حالا پیرو خبرساز شدن این گزارش، وینسنت دینافریو درست مثل اکثریت طرفداران از این اقدام بزرگ و تحسین برانگیز مارول حمایت کرده است. در واقع وقتی کاربری در توییتر به‌منظور مسخره کردن، یکی از توییت‌های قدیمی وینسنت دینافریو درمورد خوب بودن فیلمنامه سریال را دوباره توییت کرد، دینافریو سکوت خود را شکست و واکنشی تند به حواشی اخیر نشان داد.

درصورت اینکه از اتفاقات پشت پرده باخبر باشید می‌توانید درباره‌ تصمیم اخیر مارول و وضعیت کلی سریال اظهار نظر کنید. ما همگی تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا بهترین سریال ممکن را برای شما طرفداران بسازیم. چیزی که بتوانیم بهش افتخار کنیم. پس کمی اعتماد داشته باش دوست من، اعتماد داشته باش.

خوشبختانه مشکلات و انتقادات بالاخره باعث شدند تا استودیو مارول تصمیم بگیره از این به بعد کارگردانان خلاق مناسب و باتجربه‌ای را برای پروژه‌های تلویزیونی خود انتخاب کند و به‌جای صرف کل بودجه و ساخت کامل یک فصل، اول قسمت آزمایشی رو بسازند و با دقت، حوصله و تمرکز بیشتری روی آن کار کنند. ضمنا قراره هجده قسمت به دو فصل مجزا تقسیم شود و فصل اولش درست مثل سریال لوکی در حساس‌ترین لحظه ممکن به پایان برسد.

زمان نشان خواهد داد که آیا دیگر بازیگران درباره تغییر استراتژی مارول و شروع دوباره مراحل تولید صحبت خواهند کرد یا خیر. در حال حاضر ریبوت هجده قسمتی به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again تاریخ پخش مشخصی ندارد اما طبق فهرست اداره کپی رایت ایالات متحده، برای سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا