آیا فصل دوم Daredevil: Born Again ساخته خواهد شد؟

آیا سریال جدید دردویل ادامه‌دار خواهد بود؟

فصل دوم Daredevil: Born Again

این طور که به نظر می‌رسد، ممکن است فصل دوم Daredevil: Born Again نیز در آینده‌ای نزدیک ساخته شود، زیرا ستاره این سریال مورد انتظار اخیرا به این موضوع اشاره کرده است.

بعد از حضور در چند پروژه از دنیای سینمایی مارول (MCU)، دردویل (Daredevil) با بازی چارلی کاکس (Charlie Cox) و ویلسون فیسک (Wilson Fisk) با بازی وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) بازخواهند گشت تا در پروژه‌ای جدید برای شبکه دیزنی پلاس (+Disney)، مجموعه تلویزیونی محبوب Daredevil محصول شبکه نتفلیکس (Netflix) را احیا کنند.

این سریال جدید Daredevil: Born Again نام دارد که هم‌اکنون مراحل فیلمبرداری و تولید خود را می‌گذراند و تائید شده که ۱۸ قسمت خواهد داشت و برای پخش در سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

اکنون به نظر می‌رسد که عوامل تولید این مجموعه تلویزیونی، برای ساخت فصل دوم Daredevil: Born Again نیز برنامه دارند، بنابراین احتمال تمدید شدن آن برای فصل‌های بیشتر وجود دارد. این موضوع توسط وینست دن آفریو در مصاحبه‌ای جدیدی که با رسانه نیوزویک (Newsweek) داشته، بیان شده است.

وینست دن آفریو در این مصاحبه درباره تفاوت‌های این سریال با ساخته نفلیکس و همچنین بازگشت شخصیت پانیشر (Punisher) با بازی جان برنثال (Jon Bernthal) صحبت کرد. او همچنین در بخشی از حرف‌های خود به ساخته شدن فصل دوم Daredevil: Born Again‌ اشاره کرد. شما در ادامه می‌تواند متن کامل صحبت‌های او را بخوانید:

و تو فصل دوم، پرداخت‌های بسیار عظیمی رو شاهد خواهیم بود، البته توی فصل اول هم شاهد این موضوع خواهیم بود، اما من نمی‌تونم چیز زیادی در مورد اون بگم، اما طرفداران واقعا به اون چیزی که می‌خوان، می‌رسن. انجام این کار واقعا خیلی جالب بود.

از صحبت‌های وینسنت دن آفریو می‌توان به سادگی این برداشت را کرد که استودیو مارول (Marvel Studios) از همین حالا در حال کار روی فصل دوم Daredevil: Born Again است، زیرا او نقش مهمی در این سریال دارد و شاید قرارداد او با مارول برای دو فصل باشد. اما این امکان هم وجود دارد که در حقیقت دن آفریو در صحبت‌های خود راجع به فصل دوم، در حقیقت راجع به بخش دوم فصل اول اشاره کند و منظورش واقعا فصل دیگری نباشد.

زمانی که اعلام شد سریال Daredevil: Born Again در ۱۸ قسمت ساخته خواهد شد، برای بسیاری از طرفداران این سوال پیش آمد که آیا این تعداد قسمت‌ها تنها مربوط به فصل اول است یا خیر. کوین فایگی (Kevin Feige) رهبر دنیای سینمایی مارول و رئیس استودیو مارول در آن زمان تائید کرد که فصل اول این مجموعه تلویزیونی در ۱۸ قسمت برای شبکه دیزنی پلاس تولید خواهد شد.

بنابراین این احتمال وجود دارد که سریال Daredevil: Born Again در دو بخش ۹ قسمتی پخش شود و بین پخش این دو بخش، شاهد وقفه‌ای باشیم، موضوعی که میان طرفداران بسیار مورد بحث قرار گرفته و عده زیادی چندان با آن موافق نبودند، مخصوصا در زمان پخش فصل چهارم سریال Agents of SHIELD که آن فصل به سه بخش جدا تقسیم شد.

همچنین با توجه به تحولات زیادی که در برنامه‌های دیزنی (Disney) صورت گرفته و باعث ایجاد تغییرات بسیار بزرگی مخصوصا در سریال‌های آینده دنیای سینمایی مارول شده است، این احتمال وجود دارد که برنامه‌های مارول استودیو برای Daredevil: Born Again نیز عوض شده و این سریال به جای یک فصل ۱۸ قسمتی، در دو فصل ۹ قسمتی تولید و پخش شود. برای پاسخ به این سوالات که ذهن بسیاری از طرفداران درگیر کرده، فعلا باید منتظر بمانیم تا اخبار رسمی از سوی شرکت دیزنی و مارول استودیو اعلام شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا