بخش مهمی از فیلمنامه اولیه Daredevil: Born Again لو رفت

کوین فایگی اصلاً از کیفیت رضایت ندارد

فیلمنامه اولیه Daredevil: Born Again

همزمان با اعلام خبر ریبوت، بخش مهمی از فیلمنامه اولیه Daredevil: Born Again در فضای مجازی منتشر شده است.

پس از حضور در Spider-Man: No Way Home و She-Hulk: Attorney at Law، نوبت به ماجراجویی مت مورداک در یک سریال اختصاصی به نام Daredevil: Born Again رسیده است. این اثر اوایل سال جاری میلادی جلوی دوربین رفت اما با گذشت مدتی روند ضبط صحنه‌ها متوقف شد؛ زیرا بازیگران هالیوود از دستمزدها راضی نبوده و خواهان قراردادهای منصفانه‌تری هستند. اعتصاب همچنان ادامه داشته و بنظر می‌رسد گفتگوها به بن بست خورده است.

رسانه The Hollywood Reporter اخیراً گزارشی را منتشر و اعلام کرد ساخت Daredevil: Born Again بطور کامل متوقف شده است. ظاهراً مدیران مارول از جمله کوین فایگی (Kevin Feige) چندی پیش ویدیوهای ضبط شده را تماشا کرده و به هیچ وجه از کیفیت کار راضی نبوده‌اند. به همین دلیل، تصمیم گرفته‌اند تمام نویسندگان و کارگردانان را اخراج کرده و روند ساخت را از ابتدا آغاز کنند. در ضمن، در گزارش آمده تفاوت‌های زیادی میان Born Again و سریال دردویل محصول نتفلیکس (Netflix) وجود دارد. از جمله اینکه مت مورداک تا قسمت چهارم لباس ابرقهرمانی‌اش را به تن نمی‌کند.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر بوده و اطلاعات مهمی را از فیلمنامه اولیه Daredevil: Born Again فاش کرده است. به گفته او، وقتی سریال آغاز می‌شود یک سال از آخرین باری که مت مورداک لباس ابرقهرمانی را به تن کرده می‌گذرد. مت پس از اینکه نتوانست فاگی نلسون را نجات دهد، تصمیم گرفت فعالیت ابرقهرمانی‌اش را متوقف کند. CWGST همچنین تاکید کرد ویلسون فیسک ملقب به کینگ پین انتخابات را برده به شهردار نیویورک تبدیل می‌شود. فیسک سپس تمرکزش را روی اجرای قانون گذاشته و سعی می‌کند جلوی فعالیت ابرقهرمانانی مانند پانیشر، دردویل و مرد عنکبوتی (Spider-Man) را بگیرد.

افشاگر فیلم و سریال در پستی جدید گفته مارول قصد دارد بخش‌هایی از فیلمنامه اولیه را نگه دارد: مرگ فاگی نلسون، تبدیل شدن ویلسون فیسک به شهردار نیویورک و سوء استفاده پلیس‌های فاسد از لوگوی پانیشر. در ضمن، ادعای CanWeGetSomeToast پیرامون مرگ نلسون به هیچ وجه دور از ذهن نیست. مارول نه تنها بازیگر این نقش در سریال نتفلیکس را برای Daredevil: Born Again بازنگردانده، بلکه بازیگر جدیدی را هم انتخاب نکرده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا