جزئیات جدیدی از داستان سریال دردویل منتشر شد

نگاهی به فیلمنامه اولیه سریال!

جزئیات جدیدی از داستان سریال دردویل منتشر شد پارسا خلیلی ۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ مارول
داستان سریال دردویل

به‌دنبال اقدام غیرمنتظره و شوکه‌کننده استودیو مارول، جزئیات جدیدی از داستان سریال دردویل که برگرفته از خط داستانی محاکمه ببر سفید بود، منتشر شده است.

هفته گذشته هالیوود ریپورتر در گزارشی رسمی تایید کرد که استودیو مارول نویسندگان اصلی و سایر کارگردانان باقی مانده فصل اول سریال Daredevil: Born Again را اخراج کرده تا داستانی دارک و مناسب با استانداردهای مجموعه سه فصلی دردویل از فرانچایز مدافعان نتفلیکس روایت کند. متاسفانه جزئیات این اقدام شوکه‌کننده اما درست مارول در گزارش هالیوود ریپورتر بیان نشده بود، تااینکه افشاگری قابل اعتماد به‌نام CWGST فاش کرد که داستان سریال قرار بوده اقتباسی از خط داستانی کمیک‌های دردویل با نام «محاکمه ببر سفید» باشد.

به‌گفته افشاگران و منابع خبری، متیو یک سری پلیس‌ فاسد را تعقیب می‌کند تا خبرچینی را برای شهادت دادن در محاکمه هکتور پیدا کند. بعد از پیدا کردن خبرچین، با پلیس‌های فاسد روبرو می‌شود و آنها هم بدون در نظر گرفتن اینکه متیو وکیل هکتور است، روی او اسلحه می‌کشند. بعد از یک درگیری خونین و پرسروصدا، میتو لوگوی پانیشر را روی لباس یکی از پلیس‌ها می‌بیند و سپس ادامه داستان شکل می‌گیرد.

این موضوع با گزارش‌هایی که ماه گذشته منتشر شده بودند مطابقت دارد اما هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که استودیو مارول کدام ورژن ببر سفید را برای داستان سریال در نظر داشته است. در کمیک‌ها شخصیت‌های زیادی در قامت ببر سفید ظاهر شدند که یکی از آنها دختر نوجوانی به‌نام آوا آیالا است. قبلا شایعه شده بود که جنا اورتگا (Jenna Ortega)، ستاره سریال ونزدی برای ایفای نقش آوا با استودیو مارول وارد مذاکره شده است. بنابراین احتمال اینکه آوا یکی از شخصیت‌های اصلی داستان باشد خیلی بالاست.

به‌گفته برخی منابع خبری، مارول دو قسمت اول فیلمبرداری شده قبل از آغاز اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) را دست نخورده باقی می‌گذارد و ادامه داستان را با فیلمنامه جدید پیش می‌برد. بنابراین احتمال اینکه خط داستانی «محاکمه ببر سفید» همچنان بخشی از داستان سریال باشد، وجود دارد.

سریال به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again هنوز تاریخ پخش مشخصی ندارد اما براساس گزارش اخیر اداره کپی رایت ایالات متحده، برای پخش در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا