اطلاعات جدیدی از دلیل اخراج کارگردان و نویسندگان بزرگترین سریال مارول منتشر شد

چه اتفاقاتی پشت پرده ریبوت دردویل رخ داد؟

اطلاعات جدیدی از دلیل اخراج کارگردان و نویسندگان بزرگترین سریال مارول منتشر شد پارسا خلیلی ۴ ۲۴ مهر ۱۴۰۲ مارول
بزرگترین سریال مارول

به‌تازگی جزئیات بیشتری درمورد اینکه چرا کوین فایگی (Kevin Feige) کارگردان و نویسندگان بزرگترین سریال مارول یعنی Daredevil: Born Again را اخراج کرده، منتشر شده است.

چند روز پیش هالیوود ریپورتر در اقدامی غیرمنتظره و شوکه‌کننده تایید کرد که استودیو مارول کریس اورد (Chris Ord) و مت کرومن (Matt Croman)، نویسندگان اصلی و همچنین کارگردانان باقی مانده فصل اول ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again را اخراج کرده تا داستانی دارک و مناسب با استانداردهای مجموعه سه فصلی دردویل فرانچایز مدافعان نتفلیکس روایت کنند. به‌گفته هالیوود ریپورتر و سایر منابع خبری، فیلمنامه اولیه به جنبه‌های درام پلیسی تکیه کرده و شباهت زیادی به سریال نظم و قانون (Law and Order) داشته است. 

حالا به‌لطف به‌روزرسانی جدیدی مشخص شده که بزرگترین دلیل اخراج نویسندگان، فیلمنامه به‌شدت ضعیف و مبتدیی بوده که در آن مت مورداک تا قسمت چهارم لباس نمادین شیطان هلزکیچن را به تن نمی‌کند، چراکه سخت درگیر حل کردن پرونده قتل دوست صمیمی خود، فاگی نلسون از راه‌های قانونی بوده است. اینطور که پیداست نویسندگان تصمیم داشتند نقشی کوتاه به الدن هنسون (Elden Henson) بدهند، زیرا قبلا تایید شده بود که او بنا به‌دلایلی برای ایفای دوباره نقش فاگی نلسون بازنخواهد گشت.

درحالیکه یک تیم جدید قراره مسئولیت نوشتن و کارگردانی سریال را برعهده بگیرد، محتمل‌ترین سناریو این است که مارول دو قسمت اول فیلمبرداری شده قبل از آغاز اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) را دست نخورده باقی بگذارد و ادامه داستان را با فیلمنامه جدید پیش ببرد. طبق گزارش هالیوود ریپورتر مارول متوجه شده که این سریال برای بینندگان رضایت بخش نخواهد بود چون هیچ‌جوره نمی‌تواند پا به پای ورژن اکشن و خشونت‌آمیز قبلی خودش بیاد.

سریال به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again هنوز تاریخ پخش مشخصی ندارد اما براساس گزارش اخیر اداره کپی رایت ایالات متحده، برای پخش در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا