جزئیاتی غیرمنتظره از دردویل و کینگ پین در Daredevil: Born Again لو رفته است

همه چیز بهم متصل است!

دردویل و کینگ پین در Daredevil: Born Again

جدا از دشمنی دردویل و کینگ پین در Daredevil: Born Again یک نوع ارتباط غیرمنتظره دیگر میان آن‌ها برقرار است.

امتیاز شخصیت دردویل در انتهای سال ۲۰۲۰ میلادی به مارول بازگردانده شد و مدتی بعد، نسخه لایو اکشن آن با نقش آفرینی چارلی کاکس (Charlie Cox) در Spider-Man: No Way Home حضور یافت. اگرچه نقشش بسیار کوتاه بود، مت مورداک در یک سریال اختصاصی به نام Daredevil: Born Again بازمی‌گردد. از آنجایی که مدت زیادی به انتشار مانده، مارول و والت دیزنی (Walt Disney) محتاطانه عمل کرده و جزئیات بسیار کمی را به اشتراک گذاشته‌اند. در حال حاضر تنها می‌دانیم تعداد قسمت‌های فصل اول ۱۸ عدد خواهد بود.

اگرچه اطلاعاتی از داستان سریال دردویل: تولد دوباره در دسترس نیست، رسماً تایید شده جان برنثال (Jon Bernthal) و وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) بازگشته و بار دیگر شخصیت‌های پانیشر و کینگ پین را جلوی دوربین به تصویر می‌کشند. به این اسامی باید ساندرین هالت (Sandrine Holt) را اضافه کرد که نقش همسر کینگ پین، یعنی ونسا را ایفا می‌کند. نقش مزبور در سریالی که توسط نتفلیکس (Netflix) ساخته شده بود، بر عهده آیلت زورر (Ayelet Zurer) بود.

اینطور که بنظر می‌رسد، ارتباط دردویل و کینگ پین در Daredevil: Born Again تنها در دشمنی خلاصه نمی‌شود. یکی از افشاگران فیلم و سریال که CanWeGetSomeToast نام دارد، اخیراً جزئیات بیشتری را از داستان سریال فاش کرده است. به گفته او، مارگاریتا لیویوا (Margarita Levieva) بعنوان هدر گلن، معشوقه مت مورداک جلوی دوربین ظاهر می‌شود. او یک مشاور بوده و از قضا کینگ پین و ونسا از بیمارانش هستند. با توجه به ادعای CWGST، پس از اینکه کینگ پین سکان شهرداری را بدست می‌گیرد، رابطه او و همسرش با مشکلاتی مواجه می‌شود.

دردویل و کینگ پین در Daredevil: Born Again
مارگاریتا لیویوا

هدر گلن نخستین بار در شماره ۱۲۶ کمیک بوک Daredevil (محصول ۱۹۷۵) میلادی معرفی شد و به مدت یک دهه شخصیتی مکمل در ماجراجویی‌های دردویل بود. این شرایط ادامه داشت تا اینکه بخاطر نامی‌ای که از سوی مت دریافت کرد، دست به خودکشی زد. این نامه جعلی توسط فاگی و بلک ویدو (Black Widow) نوشته شده بود تا رابطه مت و هدر را بهم بزنند. فاگی و بلک ویدو گمان می‌کردند رابطه عاشقانه مت با هدر باعث مشکلاتش شده است.

سریال دردویل: تولد دوباره در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.

4 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا